Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie

Galerie Special FX

Jaka jest kolekcja tapet Galerie Special FX? Przede wszystkim zgodna z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, a jednocześnie bardzo uniwersalna i ponadczasowa. Pokrycia ścienne z tej serii równie dobrze sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznych, jak również bardziej tradycyjnych i klasycznym pomieszczeniach.

Mnogość wzorów dostępna w linii Galerie Special FX sprawia, że niemal każdy zainteresowany ma szansę wybrać tapetę idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań. Chcesz by wnętrze Twojego domu było eleganckie i ponadczasowe, a jednocześnie designerskie? Tapety z kolekcji Special FX pomogą Ci osiągnąć taki efekt.

Tapeta Galerie Special FX G67680

Tapeta Galerie Special FX G67680
Tapeta Galerie Special FX G67680
Tapeta do złudzenia przypominająca naturalną tkaninę? To prawdziwy hit! Kolejna propozycja z serii Galerie Special FX ma właśnie taką, zaskakującą, ale jednocześnie bardzo uniwersalną i praktyczną fakturę. Pokrycie ścienne tego rodzaju świetnie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu, niezależnie od tego w jakim stylu jest urządzone. Pomieszczeniu, które ozdobi natychmiast nada estetycznego, schludnego i eleganckiego wyglądu. Dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych, więc każdy zainteresowany ma szansę wybrać idealną dla siebie.
Cena: 295,00 zł
rolka
Dodaj do schowka