Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Listwy Krome

Krome jest polskim producentem materiałów wykończenia wnętrz, posiadającym wieloletnie doświadczenie. Marka wychodzi z założenia, że piękne i estetyczne wnętrza wpływają na dobre samopoczucie. Dlatego tworząc sztukaterię, marka dba o każdy szczegół oraz najwyższą jakość. Listwy Krome są niezwykle funkcjonalne i uniwersalne, dzięki czemu odnajdą zastosowanie w każdej aranżacji, utrzymując swój wygląd przez długie lata. 

 

Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018
Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P10018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P10018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P10018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P10018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P10018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P10018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P10018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 81,09 zł
( 1 mb = 33,79 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018
Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P12018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P12018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P12018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P12018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P12018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 92,25 zł
( 1 mb = 38,44 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019
Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P12019 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P12019 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12019 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12019 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P12019 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P12019 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P12019 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 93,11 zł
( 1 mb = 38,80 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018
Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P8018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P8018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P8018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P8018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P8018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 70,72 zł
( 1 mb = 29,47 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019
Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P8019 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P8019 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8019 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8019 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P8019 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P8019 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P8019 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 70,95 zł
( 1 mb = 29,56 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015
Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6015 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6015 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome PN6015 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 56,11 zł
( 1 mb = 23,38 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016
Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6016 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6016 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może z