Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł sprawdź

Menu
Opcje przeglądania

Galerie Stripes & Damask 2

O kolekcji Galerie Stripes & Damask 2

Widać designerom marki Galerie nie brakuje pomysłów, skoro jest to już druga kolekcja z serii Stripes & Damasks. Nazwa tej kolekcji mówi sama za siebie. W zestawie tapet dekoracyjnych Galerie Stripes & Damasks 2 prym wiodą bardzo modne w ostatnim czasie różnego rodzaju pasy oraz adamaszki.

Widać designerom marki Galerie nie brakuje pomysłów, skoro jest to już druga kolekcja z serii Stripes & Damasks. Nazwa tej kolekcji mówi sama za siebie. W zestawie tapet dekoracyjnych Galerie Stripes & Damasks 2 prym wiodą bardzo modne w ostatnim czasie różnego rodzaju pasy oraz adamaszki. Pasiaste wzory tapet dekoracyjnych można dowolnie łączyć ze wzorami adamaszkowymi i na odwrót. Kolekcja została przemyślana w taki sposób, aby każdy mógł wybrać ulubione wzory i zestawiać je ze sobą według uznania.

Tapeta Galerie Stripes and Damask 2 BK32013

Tapeta Galerie Stripes and Damask 2 BK32013
Tapeta Galerie Stripes and Damask 2 BK32013
Angielska marka Galerie prezentuje drugą serię kolekcji tapet dekoracyjnych Stripes & Damasks 2. Dla firmy z 25-letnim doświadczeniem nie ma tematów nieznanych. W końcu designerskie pasy oraz adamaszkowe wzory to krzyk wnętrzarskiej mody ostatnich lat. W kolekcji Galerie Stripes & Damasks 2 klasyczne, różnokolorowe pasy oraz orientalne wzory łączą się w stylową całość. Można zestawiać je w dowolnej formie.

Wysyłka w: 7 - 14 dni

Cena: 280,00 zł
rolka