Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie

Boras Tapeter Everyday Moments

Kolekcja Everyday Moments - tapety Boras Tapeter

BorasTapeter to firma, która słynie z pięknych, delikatnych tapet. Dlatego nikogo nie zdziwiło, gdy okazało się, że najnowsza kolekcja - Everyday Moments - jest równie piękna, co poprzednie. Przede wszystkim, co ją wyróżnia? BorasTapeter - Everyday Moments tworzą ciepłe, przytulne i delikatne wrażenie w każdym wnętrzu. Wszystko, dzięki nieskomplikowanym, niepowtarzalnym, a zarazem rustykalnym wzorom.

Codzienne chwile wśród tapety w stylu vintage

BorasTapeter - Everyday Moments to niezwykła kolekcja, w której znaleźć można ciekawe tapety. W ofercie są bogate kolorystycznie modele, o różnych wzorach i powierzchniach. Szeroka gama od miękkich, tekstylnych wzorów po zgrabne kwiatowe linie i vintage elementy, to coś, co przede wszystkim wyróżnia tę kolekcję.

Tapety dopasowane do każdego pomieszczenia

Tapety BorasTapeter - Everyday Moments wykonane są z przepięknego materiału. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych - zarówno w naturalnych, stonowanych odcieniach, jak i ciemnych, dość kontrastowych. Dodatkowo tapety BorasTapeter z kolekcji Everyday Moments świetnie pasują do każdego pomieszczenia: sypialni, gabinetu, salonu, a nawet kuchni.