Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania

Arte Intrigue

Arte	Intrigue

Tapety Arte Intrigue – przestrzenne tapety 3D Tapety Arte Intrigue to przestrzenne tapety 3D. Geometryczne kształty oraz natura grają tutaj pierwsze skrzypce. Skąd pomysł na tego rodzaju sztukę zaklętą w tapetach dekoracyjnych? Kolekcja tapet Arte Intrigue naprawdę intryguje. Jeśli zależy Ci na niespotykanym i niesamowicie oryginalnych okładzinach tekstylnych polecamy ją Twojej uwadze. Modernistyczny wygląd pomieszczeń z ekskluzywnymi tapetami Arte Intrigue Wzory zastosowane na okładzinach robią wrażenie. Geometryczne kształty, liście, imitacja boazerii ściennej / kasetonu. Przyznaj, że to niecodzienny design, który możesz zyskać przy użyciu tej ekskluzywnej tapety? Tapety Arte Intrigue są tapetami autentycznie przestrzennymi. Ich struktura jest podobna do gąbki, przez co ma właściwości akustyczne. Idealnie nadają się do modernistycznych pomieszczeń oraz obiektów użyteczności publicznej. Sprawdzą się w restauracji, korytarzu hotelowym czy w dyskotece.

Tapeta Arte INTRIGUE 10500

Tapeta Arte INTRIGUE 10500
Tapeta Arte INTRIGUE 10500
Kolekcja Intrigue, zaprojektowana przez Arte, to niespotykany i niesamowicie oryginalny zbiór trójwymiarowych okładzin tekstylnych na podkładzie flizelinowym. Znajdziemy tutaj wzór geometryczny, liście oraz imitacje kasetonu/boazerii ściennej. Tapety są podobne do gąbki i mają właściwości akustyczne. Idealnie nadają się do modernistycznych pomieszczeń oraz obiektów użyteczności publicznej np. korytarzu, klubów, restauracji czy dyskotek.
Cena: 1 395,00 zł
mb
Dodaj do schowka

Tapeta Arte INTRIGUE 10501

Tapeta Arte INTRIGUE 10501
Tapeta Arte INTRIGUE 10501
Kolekcja Intrigue, zaprojektowana przez Arte, to niespotykany i niesamowicie oryginalny zbiór trójwymiarowych okładzin tekstylnych na podkładzie flizelinowy