Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Listwy ścienne NMC

Listwy ścienne NMC wprowadzą do Twoich wspaniałych pomieszczeń porcję niesamowitego wyrafinowania i niezmąconej klasy. Ich nowoczesny styl wzbogaci i podkreśli estetykę całej aranżacji. Ponadprzeciętna jakość, ogromna odporność na uszkodzenia oraz prosty montaż sprawiają, że listwy ścienne NMC są bardzo często wybieraną sztukaterią do wykańczania wnętrz. Mimo subtelnej lekkości są niezwykle trwałe! Dzięki nim możesz w kilka chwil odmienić swoje dotychczasowe ściany, wprowadzając nutkę luksusu i bogactwa. Zamień zwyczajne wnętrze w dom przepełniony gracją.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1
Listwa ścienna NMC Arstyl SP1

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl SP1 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl SP1 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl SP1

Listwa ścienna NMC Arstyl SP1 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl SP1 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP1

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP1 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl SP1 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 55,67 zł 59,86 zł
( 1 mb = 27,84 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2
Listwa ścienna NMC Arstyl SP2

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl SP2 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl SP2 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl SP2

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl SP2 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP2

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP2 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl SP2 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 52,32 zł 56,26 zł
( 1 mb = 26,16 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 Komplet 4szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl SP2-5

Listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl SP2-5 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP2-5

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP2-5 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl SP2-5 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 95,19 zł 102,36 zł
( 1 mb = 41,39 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3
Listwa ścienna NMC Arstyl SP3

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl SP3 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl SP3

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl SP3 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP3

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP3 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl SP3 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 55,67 zł 59,86 zł
( 1 mb = 27,84 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 Komplet 4szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl SP3-4

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl SP3-4 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP3-4

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl SP3-4 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl SP3-4 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 95,19 zł 102,36 zł
( 1 mb = 41,39 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1
Listwa ścienna NMC Arstyl Z1

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z1 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z1

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z1 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z1 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 173,05 zł 186,08 zł
( 1 mb = 86,53 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex gięta
Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex jest niezwykle estetycznym i funkcjonalnym elementem wykańczającym wnętrze. Model ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dodając mu elegancji i szyku. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex jest bardzo trwała, odporna na czynniki zewnętrzne i w przystępnej cenie.

Niezwykle odporna na uszkodzenia listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Pozwala to na zamontowanie jej nie tylko w salonie, sypialni czy przedpokoju, ale i w łazience czy kuchni. Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex wykonana z najwyższej jakości materiałów, nie traci swojej formy i przez długie lata perfekcyjnie podkreśla wygląd aranżacji. Co więcej - nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji, czy też konserwacji. Aby utrzymać jej estetyczny wygląd, wystarczy regularnie oczyszczać powierzchnię listwy z kurzu, za pomocą wilgotnej ścierki.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex - idealna do każdego wnętrza

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie prostotę i elegancję. Jej uniwersalność sprawi, że sztukateria nie przytłoczy żadnej aranżacji, a jedynie podkreśli jej piękno. Ponadto, listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex może zostać przemalowana na dowolny kolor, dzięki czemu możemy dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Biała powierzchnia znacząco ułatwia malowanie, co sprawia, że uzyskanie pełnego krycia nie stanowi problemu. Ważne, aby farba którą wybierzemy, nie zawierała w swoim składzie rozpuszczalników.

Ekspresowy montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex może zostać zamontowana samodzielnie, w bardzo szybki i prosty sposób. Przede wszystkim, model ten jest bardzo łatwy w cięciu, co znacznie ułatwia dopasowanie go pod względem wymiarów pomieszczenia. Aby listwa ścienna NMC Arstyl Z1 Flex była zamontowana jak najbardziej trwale, najlepiej wybrać produkty rekomendowane przez producenta: klej montażowy ADEFIX NEW i klej do łączeń ADEFIX plus.

Cena: 346,30 zł 372,37 zł
( 1 mb = 173,15 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10
Listwa ścienna NMC Arstyl Z10

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z10 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z10

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z10 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z10

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z10 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z10 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 72,93 zł 78,42 zł
( 1 mb = 36,47 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex gięta
Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex jest niezwykle estetycznym i funkcjonalnym elementem wykańczającym wnętrze. Model ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dodając mu elegancji i szyku. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex jest bardzo trwała, odporna na czynniki zewnętrzne i w przystępnej cenie.

Niezwykle odporna na uszkodzenia listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Pozwala to na zamontowanie jej nie tylko w salonie, sypialni czy przedpokoju, ale i w łazience czy kuchni. Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex wykonana z najwyższej jakości materiałów, nie traci swojej formy i przez długie lata perfekcyjnie podkreśla wygląd aranżacji. Co więcej - nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji, czy też konserwacji. Aby utrzymać jej estetyczny wygląd, wystarczy regularnie oczyszczać powierzchnię listwy z kurzu, za pomocą wilgotnej ścierki.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex - idealna do każdego wnętrza

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie prostotę i elegancję. Jej uniwersalność sprawi, że sztukateria nie przytłoczy żadnej aranżacji, a jedynie podkreśli jej piękno. Ponadto, listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex może zostać przemalowana na dowolny kolor, dzięki czemu możemy dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Biała powierzchnia znacząco ułatwia malowanie, co sprawia, że uzyskanie pełnego krycia nie stanowi problemu. Ważne, aby farba którą wybierzemy, nie zawierała w swoim składzie rozpuszczalników.

Ekspresowy montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z10 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex może zostać zamontowana samodzielnie, w bardzo szybki i prosty sposób. Przede wszystkim, model ten jest bardzo łatwy w cięciu, co znacznie ułatwia dopasowanie go pod względem wymiarów pomieszczenia. Aby listwa ścienna NMC Arstyl Z10 Flex była zamontowana jak najbardziej trwale, najlepiej wybrać produkty rekomendowane przez producenta: klej montażowy ADEFIX NEW i klej do łączeń ADEFIX plus.

Cena: 145,75 zł 156,72 zł
( 1 mb = 72,88 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 Komplet 4szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z101 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z101

Listwa ścienna NMC Arstyl Z101 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z101 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z101

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z101 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z101 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 138,75 zł 149,19 zł
( 1 mb = 60,33 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 Komplet 4szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z102 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z102

Listwa ścienna NMC Arstyl Z102 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z102 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z102

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z102 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z102 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 123,63 zł 132,94 zł
( 1 mb = 53,75 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 Komplet 4szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 Komplet 4szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z103 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z103

Listwa ścienna NMC Arstyl Z103 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z103 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z103

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z103 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z103 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 116,93 zł 125,73 zł
( 1 mb = 50,84 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 Komplet 2szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 Komplet 2szt.
Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 Komplet 2szt.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z104 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z104

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z104 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z104

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z104 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z104 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 86,73 zł 93,26 zł
( 1 mb = 37,71 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12
Listwa ścienna NMC Arstyl Z12

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z12 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z12

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z12 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z12

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z12 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z12 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 151,20 zł 162,58 zł
( 1 mb = 75,60 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13
Listwa ścienna NMC Arstyl Z13

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 - najlepsza jakość

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa ścienna NMC Arstyl Z13 jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy ściennej NMC Arstyl Z13

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja ścienna. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z13 została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z13

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z13 najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z13 zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 103,76 zł 111,57 zł
( 1 mb = 51,88 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex gięta
Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex gięta

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex

Listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex jest niezwykle estetycznym i funkcjonalnym elementem wykańczającym wnętrze. Model ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dodając mu elegancji i szyku. Ponadto listwa ścienna NMC Arstyl Z13 Flex jest bardzo trwała, odporna na czynniki zewnętrzne i w przystępnej cenie.