Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Eijffinger Savor

Tapety dekoracyjne Eijffinger Savor – klasyczne motywy w nowoczesnym wnętrzu

Nowoczesne wnętrza w klasycznym stylu zdobywają rzesze miłośników. Mówiąc szczerze klasyka nigdy nie spadła z designerskiego piedestału. To styl, który co jakiś czas przeżywa swoją kolejną młodość – tak naprawdę nigdy się nie zestarzał.

Luksusowe tapety dekoracyjne to ważny element wystroju. W klasycznych pomieszczeniach sprawdzają się niezawodne delikatne ornamenty. Kolekcja tapet dekoracyjnych Eijffinger Savor odznacza się wyraźną, bardzo odważną kolorystyką, co sprawia, że pomieszczenia nabierają nowoczesnego wyglądu.

Designerzy Eijffingera postarali się o to, aby tapety na ścianie prezentowały się w wyjątkowy sposób. Wykończono je w macie, przez co nabierają głębi. Nie zabrakło stonowanych odcieni beżu i brązu, ale w kolekcji dominują odważne barwy – cytrusowe, granaty, turkusy, fiolety czy krwista czerwień. Eijffinger Savor - kolekcja tapet ściennych, która podkreśli ekskluzywny charakter Twoich wnętrz.

Tapeta Eijffinger Savor 353000

Tapeta Eijffinger Savor 353000
Tapeta Eijffinger Savor 353000
Holenderska firma Eijffinger zaprojektowała niesamowitą kolekcje tapet na podkładzie flizelinowym - Savor. Znajdziemy w niej bogato zdobione, klasyczne ornamenty w nowoczesnej kolorystyce. Zbiór ten posiada matowe wykończenie, dzięki czemu staje się on bardziej stonowany. Odnajdziemy tutaj głebokie odcienie fioletu, czerni, beżu, jak również delikatny turkus i krwistą czerwień. Wzór w pasy idealnie koordynuje z resztą kolekcji. Savor, dzięki orientalnej nucie, z pewnością doskonale podkreśli eksluzywny charakter twoich pomieszczeń.
Cena: 845,00 zł
Dodaj do schowka