Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Khroma Livium

O kolekcji Khroma Livium

Szukając niebanalnych wzorów tapet dekoracyjnych nie sposób pominąć kolekcji proponowanych przez belgijską firmę Khroma. Livium to kolekcja ekskluzywnych tapet dekoracyjnych, które wyróżniają się przepięknymi wzorami geometrycznymi. Niebanalne wzory stylowych pasów, pastelowych motywów roślinnych, arlekin, a do tego wszystko w stonowanej gamie barw.

Kolekcja Livium firmy Khroma zaczerpnęła to, co najlepsze ze Skandynawii. W kolekcji znajdują się luksusowe połączenia geometrycznych kształtów i motywów kwiatowych. Khroma Livuim bawi się wzorami i kolorami, tworząc naturalne wnętrza inspirowane Skandynawią. Katalog podzielony jest na kilka motywów, które doskonale łączą się ze sobą w jednym wnętrzu. Motywy geometryczne obejmują delikatne motywy Egon, wyraziste motywy trójkątów Arvid oraz różne paski z efektem piasku i perły. Motyw kwiatowy znajduje odzwierciedlenie w płótnach Rhodo - kwiatowy wzór na tle imitacji piasku. Freya to pikselowane liście palmowe. Lira to neutralna tapeta z subtelnymi wzorami gałązek. Fossil to subtelny wzór liścia z efektem cienia. W katalogu znajdują się również panele cyfrowe z motywami kwiatowymi. Małe kropki na fizelinie nadają wzorowi dodatkowego wymiaru. Panele można doskonale łączyć z innymi wzorami z kolekcji lub stosować osobno.

Panel Khroma Livium DGLIV 101

Panel Khroma Livium DGLIV 101
Panel Khroma Livium DGLIV 101
Kolekcja Livium to zbiór wysokiej jakości tapet dekoracyjnych na flizelinie. Znajdziemy w niej między innymi przepiękny wzór geometryczny - arlekin, stylowe, eleganckie pasy, pastelowe motywy roślinne takie jak palma czy kwiaty, całość w stonowanej gamie barw. Zbiór ten idealnie nadaję się do młodzieżowego pokoju, salonu oraz sypialni. Niebanalne wzory zaprojektowane przez Khrome to coś co sprawi, że twoje pomieszczenie nabierze kunsztu i stylu.