Tapetujemy.pl
Odwiedź nasze salony | Wrocław: pl. Strzelecki 25 | Gdynia: ul. Orłowska 66

Eterno

Kolekcja paneli ściennych Mardom Eterno to propozycja dla przestrzeni, które potrzebują subtelnego, ale wyrazistego akcentu dekoracyjnego. Charakterystyczne, pionowe załamanie biegnące przez środek paneli buduje elegancki efekt trójwymiarowości, wzmacniając grę światła i cienia na ścianie. Geometryczny, rytmiczny wzór doskonale odnajduje się w różnorodnych wnętrzach – od prywatnych apartamentów, przez sypialnie i salony, po przestrzenie komercyjne, takie jak hotele, butiki czy biura. Satynowa powierzchnia wersji premium w bieli RAL 9003 gotowa jest do montażu, eliminując konieczność malowania, natomiast warianty standardowe oferują pełną swobodę kolorystyczną. Materiał PolyForce, odporny na wilgoć i promieniowanie UV, gwarantuje trwałość, a technologia ScratchShield® chroni przed zarysowaniami. Eterno łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką, wprowadzając do wnętrz wyrafinowaną harmonię.

Panel ścienny Mardom Eterno WP004 270 cm

Panel ścienny Mardom Eterno WP004 270 cm
Panel ścienny Mardom Eterno WP004 270 cm

Wysyłka w: 24 - 48 godziny

Cena: 219,39 zł 230,94 zł
szt
  • -5%

Panel ścienny Mardom Eterno WP004T 200 cm

Panel ścienny Mardom Eterno WP004T 200 cm
Panel ścienny Mardom Eterno WP004T 200 cm

Wysyłka w: 24 - 48 godziny

Cena: 162,52 zł 171,07 zł
szt
  • -5%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium