Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania

Arte Figura

Arte	Figura

Kolekcję tapet Arte Figura można słusznie nazwać eklektyczną miksturą. Niezależnie od tego, czy chodzi o kule, paski, czapki czy kwiaty, Figura zawiera wszystko powyższe. W katalogu można znaleźć różne historyczne inspiracje, takie jak wzory z lat 70., a także ukłony w kierunku modnych kolorów i egzotyki. Arte pomaga rozpoznać różne trendy w zakresie, od bardziej zamożnych i egzotycznych, po styl vintage i odcienie pustyni.

Kolekcja jest idealna dla entuzjastów designu, którzy wykorzystują szansę poszerzenia swoich horyzontów i odważą się wymieszać style. Motywy graficzne, geometryczne i kwiatowe były bardzo popularne w latach 60. i 70. XX wieku. Te żywe, twórcze wzory zostały teraz włączone do serii tapet Arte Figura. Geometryczny wzór Modulo i Modum, zabawny sferyczny wzór Arcusa i subtelne przejście w Forma wszystkie odnoszą się do tego wyjątkowego okresu w czasie.

Tapeta Arte Figura 27000 Puro

Tapeta Arte Figura 27000 Puro
Tapeta Arte Figura 27000 Puro

Tapeta Arte Figura 2700 Puro czerpie z bogactwa wyjątkowych materiałów, takich jak marmur aksamit, a nawet złoto. Dekoracja ścienna imitująca tkaninę została ozdobiona metalicznymi detalami, które sprawiają, że wykończenie zyskało subtelnego połysku. Całość wpisuje się w najnowsze trendy, które łączą w sobie kombinacje złota i czerni, czy bieli i srebra. Natomiast tkana struktura przywodzi na myśl tropiki, a szorstka podstawa nadaje tapecie Arte Figura 27000 Puro naturalnego akcentu. To niesamowite połączenie najnowszych trendów, czyli natury i pozłacanych elementów, które sprawi, że wnętrze nabiera luksusowego akcentu. Wzór doskonale imituje naturalne włókna, dzięki czemu aranżacja zostaje wzbogacona o naturalne, harmonijne elementy. Tapeta Arte Figura 27000 Puro to idealna propozycja do każdego wnętrza. 

Cena: 706,00 zł
rolka