Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Khroma Orbital

O kolekcji Khroma Orbital

Kolekcja Orbital stworzona została przez firmę specjalizującą się w wysokiej jakości tapetach - Khroma. Jest to interesujące zestawienie tapet, które zaskakują ciekawymi kształtami, powstałymi na bazie różnych figur geometrycznych i nietypowych kształtów. Wzory, które na nich znajdziemy, są dokładnie przemyślane i odpowiednio wykonane.

Cała kolekcja Orbital została stworzona w stonowanych odcieniach, które doskonale będą wyglądać w każdej przestrzeni i aranżacji. Nie zabrakło odważnych, żywych kolorów, nadających kolekcji urozmaicenia. Tapety Khroma będą wspaniałym dopełnieniem dekoracji naszego wnętrza. Większość z nich jest łagodna, napawająca spokojem i harmonią. Kolekcja tapet Orbital jest przełamaniem stereotypów o tandetności motywów różnorodnych kształtów na ścianach. Podstawą niektórych tapet są kreski poprowadzone w interesujący, niebanalny sposób. Orbital to zbiór tapet w stylu nowoczesnym, które sprawią, że pomieszczenia w naszym domu będą niepowtarzalne.

Tapeta Khroma Orbital ORB001 Barque

Tapeta Khroma Orbital ORB001 Barque
Tapeta Khroma Orbital ORB001 Barque
Tapeta Barque została zainspirowana drewnianym obiciem łodzi. Występuje w czterech żywych i nietypowych zastawach kolorystycznych. Barque to ciekawy model, który nada naszemu wnętrzu odwagi i niepowtarzalności. Wyważona egzotyka tapety z kolekcji Orbital sprawi, że pomieszczenie będzie dawać energii i intr