Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania
Długość
Szerokość
Pasowanie
Cena
  • od
    do

Boras Tapeter Nocturne Special Edition

Kolekcja Nocturne Special Edition - tapety Boras Tapeter
Nocturne Special Edition przedstawia kwitnące kwiaty skandynawskiego ogrodu letniego. Z pomocą Emily Slotte i Malina Perssona wzór Nocturne jest teraz prezentowany w trzech nowych wersjach kolorów: czerwonym, zielonym i beżowym. Ponadczasowy i niezwykle popularny wzór tapet jest również pokryty połyskującymi złotymi elementami, aby zapewnić dodatkowy element zainteresowania i luksusu.
 
Nocturne z archiwów Borastapeter to tapeta, która tworzy przytulne, dotykowe wrażenie w pokojach. Nigdy nie będziesz się nudził podziwiając ten wyjątkowy wydruk nowoczesnej, a jednocześnie klasycznej tapety kwiatowej.

Tapeta Boras Tapeter Nocturne Special Edition 7268

Tapeta Boras Tapeter Nocturne Special Edition 7268
Tapeta Boras Tapeter Nocturne Special Edition 7268
Tapeta Nocturne z wzorem liści i kwiatów zapiera dech w piersiach swoją zawiłością i ponadczasowym pięknem. Wybrany z archiwum Borastapeter wzór ten pochodzi z lat 50. XX wieku, kiedy szwedzcy projektanci tapet oderwali się od konwencjonalnych stylów i przyjęli odważniejsze i bardziej kreatywne podejście do swojej pracy. Miękkie różowe i ciemne bordowe odcienie z akcentami połyskującego złota, świętują bujne ogrody lata.
Cena: 266,00 zł
Dodaj do schowka