Hooked on Walls Sketch

Hooked on Walls, będący odłamem belgijskiej firmy Arte niewątpliwie zaskakuje swoją nową kolekcją Sketch. To niezwykła propozycja, która świetnie sprawdzi się w luksusowych i nowoczesnych budynkach. Hooked on Walls Sketch cechuje geometryczna precyzja, która bez wątpienia przyciąga uwagę. Ta kolekcja została zaprojektowana przez ludzi z pasją. Hooked on Walls Sketch to kolekcja, która będzie znakomicie wyglądać w mieszkaniach, ale także w miejscach publicznych, jak poczekalnie, lobby czy przestrzeń hotelowa. Geometryczne plecionki, dostępne w wielu kolorach sprawiają, że tapety Hooked on Walls Sketch pozwolą zaaranżować każde wnętrze. Kolekcja Sketch zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Jeśli cenisz sobie jakość, a zarazem klasyczną formę - tapety Hooked on Walls spełnią Twoje marzenia.

Luksusowe tapety geometryczne - Hooked on Walls Sketch

Chociaż większość tapet Hooked on Walls Sketch skupia się na ukazaniu geometrycznych wzorów w minimalistycznym wydaniu, całość prezentuje się niezwykle ekskluzywnie i elegancko. Kolekcja geometrycznych tapet Hooked on Walls stworzona jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu z powodzeniem będzie zdobić ściany wnętrz przez długie lata. Co więcej - geometryczne wzory to coś, co z pewnością nie wyjdzie z mody przez kolejne lata. 

Najpiękniejsze wzory geometryczne na tapetach Hooked on Walls Sketch 

Minimalistyczne plecionki, lekko zarysowane geometryczne wzory i przepiękna kolorystyka - wszystko to w połączeniu tworzy wyrafinowaną kolekcję dekoracji ściennych. Tak skomponowane wzornictwo daje poczucie luksusu i otaczającego piękna. Tapety Hooked on Walls Sketch są idealną propozycją zarówno na całą powierzchnię ścian, jak i tylko jedną z nich. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]