Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Opaski drzwiowe Mardom

Opaski drzwiowe Mardom to nowoczesny sposób na wykończenie wnętrza. Ich elegancka i stylowa forma pozwoli na dopasowanie się do każdej aranżacji. Dzięki tym nowoczesnym dekoracjom możesz w doskonały sposób ukryć wszelkie pęknięcia oraz niedoskonałości ścian, ale również sprytnie zamaskować przewody. Powłoka akrylowa, którą pokryte są listwy przystosowana jest do malowania, co pozwoli Ci dostosować kolorem sztukaterię do Twojego wyposażenia wnętrza. Co więcej, nie musisz rezygnować z montażu opasek drzwiowych Mardom w kuchniach czy łazienkach! Dzięki wodoodpornej warstwie zachowasz w pełni właściwości swojego produktu.

Opaski drzwiowe Mardom - opinie klientów

Opaski drzwiowe Mardom są polecane przez wszystkich klientów. Łatwość montażu oraz właściwości maskujące to niewątpliwe plusy, ale niesamowita odporność na uszkodzenia i solidność materiałów to po prostu hit! Dodatkowo każda opaska drzwiowa pokryta jest powłoką wodoodporną, co umożliwia ich montaż w miejscach narażonych na wilgoć. Co więcej, warstwa akrylowa pozwala na pomalowanie sztukaterii na dowolny kolor , by móc dopasować ją jak najbardziej do każdej, indywidualnej aranżacji. 

Montaż opasek drzwiowych Mardom

Opaski drzwiowe Mardom z łatwością zamontujesz samodzielnie. Do tej czynności potrzebujesz jedynie odpowiedniego kleju oraz łączeń. Zalecane jest, aby do zamocowania sztukaterii używać spoidła rekomendowanego przez producenta. Zatem do zespolenia dekoracji ze ścianą użyj kleju do montażu Mardom FIX PRO, a do łączeń kleju Mardom FIX EXTRA. 

Gdzie montować opaski drzwiowe Mardom?

Opaski drzwiowe Mardom możesz z powodzeniem zamontować w każdym wnętrzu. Ze względu na ich nowoczesny charakter oraz warstwę przystosowaną do malowania możesz wykończyć pomieszczenie, dostosowując sztukaterię do indywidualnych preferencji. Doskonałym pomysłem będzie dopasowanie kolorem opasek drzwiowych Mardom do drzwi albo do podłogi.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium