Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety Harlequin

tapety Harlequin

Harlequin to marka produkująca tapety, która wchodzi w skład grupy Sanderson Design Group. Grupa skupia się na sprzedaży luksusowych elementów wyposażenia wnętrz, a w jej skład wchodzą m.in. Zoffana, Sanderson, Morris & Co, Harlequin i Scion. Sanderson to miejsce, w którym odnaleźć można najpiękniejsze inspiracje domowe oraz najszerszą i najbardziej zróżnicowaną gamę produktów, które pomogą ożywić wnętrze. Wychodzą oni z założenia, że dom to indywidualne sanktuarium i miejsce, w którym możemy się najbardziej zrelaksować. Sam Harlequin jest mocno zakorzeniony na stanowisku wiodącego gracza na rynku wnętrz dzięki produkcji pięknych kolekcji tapet oraz materiałów na kanapy, zasłony, pościele i firany. Wzory tapet Harlequin to ponadczasowy styl i elegancja.

Wybierz swój wymarzony wzór tapety Harlequin:

Tapety Harlequin - idealne dla fanów mody

Jeśli kochasz modę - tapety Harlequin z całą pewnością skradną Twoje serce! Tapety zachwycają połączeniem barwnych odcieni, innowacyjnych tekstur i wspaniałego wzornictwa, często inspirowanego wybiegami mody. Tapety Harlequin z pewnością pomogą stworzyć piękną przestrzeń, która wyrazi śmiałą osobowość. 

Kolekcje tapet Harlequin 

Słowo Harlequin oznacza “zróżnicowany kolorystycznie lub dekoracyjnie”, co też doskonale podsumowuje eklektyczną mieszankę wzorów i kolorów w kolekcjach tapet marki. Co ciekawe - projektanci Harlequin uwielbiają wyciągać pędzle i eksperymentować z akwarelami, atramentami i nie tylko, aby tworzyć nowe efekty i mieszanki kolorów. Wychodzi na to, że niesamowite wzory tapet Harlequin to nie tylko zasługa technologii projektowania cyfrowego! Efektem końcowym tej kreatywności jest wygląd, który nagina zasady i pozwala błądzić wyobraźni, gdzie tylko sama nas zabierze. 

Historia marki Harlequin

Harlequin, który wchodzi w skład grupy Sanderson Design Group, już od swojego początku był jednym z ulubieńców wnętrzarskich. Projektanci od samego początku dążyli do innowacji projektowych, co najprawdopodobniej ewoluowało i ewoluuje w wyniku powiązań z produkcją. Marka od ponad 30 lat posiada fabrykę, w której zatrudnia najbardziej doświadczonych projektantów i pracowników. To właśnie oni od lat rozumieją rozmaite potrzeby wynikające z użytkowania tapet. Tapety Harlequin to połączenie innowacyjnych technik produkcji z niesamowitym wzornictwem i nieskrępowanym designem.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium