Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Boråstapeter jest najstarszą, najbardziej znaną oraz najlepiej sprzedającą się marką tapet w Szwecji. Niezależnie od klasycznych i ponadczasowych wzorców, producent nieustannie rozwija markę, aby sprostać wymaganiom rynku w nowoczesnych wzorach, kolorystyce tapety i materiałach - Tapety Borastapeter starają się pełnić wiodącą i inspirującą rolę na rynku.

Historia tapet Borastapeter nie istniałaby, gdyby nie Waldemar Andrén i jego otoczenie, które uwierzyło w jego idę wytwarzania tapet na dużą skalę, aby więcej ludzi mogło cieszyć się pięknymi ścianami w swoich domach. Waldemar był bardzo odważną i utalentowaną osobą. Swoją fabrykę tapet założył w roku 1905, co zapoczątkowało drogę firmy, która oferuje tapety Borastapeter do osiągnięcia wielkich rynkowych sukcesów. Stała się ona największym i najlepszym producentem tapet w krajach nordyckich a jednocześnie ciągle rosło jej znaczenie na rynkach światowych.

Jedną z najważniejszych cech dobrego wzornictwa tapet jest umiejętność inspirowania i przyciągania różnych ludzi. Firma posiada własne studio projektowe, w którym zespół projektantów nieustannie pracuje przy rozwijaniu nowych kolekcji skandynawskich tapet. Niezależni projektanci oraz młode talenty także są zapraszane do współpracy w celu dzielenia się nowymi pomysłami oraz doskonalenia swoich umiejętności w prawdziwym środowisku produkcyjnym. Pod marką Boråstapeter znajdą Państwo szeroką gamę szwedzkich oraz światowych wzorów tapet, zaczynając od klasycznych a kończąc na bardzo nowoczesny projektach. Inspiracje pochodzą z przeróżnych źródeł.

Natura jest niekończącym się źródłem inspiracji dla Boras tapeter. Właśnie dlatego producent przykuwa prawdziwą troskę o środowisko. Najnowocześniejsza fabryka poza szwedzkim miastem Borås jest centrum produkcyjnym, w którym staromodne metody drukowania funkcjonują równolegle z nowymi i wydajnymi procesami produkcyjnymi. Używamy tylko barwników i klejów na bazie wody, a papier, którego Borastapeter używa jako surowca, pochodzi z jednego z najbardziej przyjaznych dla środowiska papierni z programem ponownego sadzenia. Jesteśmy pewni, że nasi klienci to doceniają.

Znaleziono produktów: 991

  • promocja
⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[24836, 29284, 29290, 29281, 29277, 31943, 36084, 19521, 24829, 6499]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium