Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Niezbadane zakątki świata - odkrywamy 3. serię kolekcji Inkiostro Bianco Inediti Cruise

Niezbadane zakątki świata - odkrywamy 3 serię kolekcji Inkiostro Bianco Inediti Cruise

W skład najnowszej - 3 serii kolekcji fototapet Inkiostro Bianco Inediti Cruise, wchodzi  piętnaście niesamowitych, poruszających wyobraźnię projektów graficznych. Każdy wzór pozwala na odkrywanie niezbadanego świata i sprawia, że wnętrze staje się miejscem połączenia świata zewnętrznego z tym wewnętrznym. 

Odkryj świat na nowo z Inkiostro Bianco Inediti Cruise

Kolekcja Inediti Cruise powstała z myślą o podróżach po niezbadanym świecie, gdzie każdy detal może być nieprzewidywalny i kreatywny. Unikalne wzornictwo fototapet, za którym stoją kreatywni projektanci Inkiostro Bianco, nie tylko sprawia, że wnętrze staje się uniwersalne, ale i porusza wyobraźnię. Co więcej - te ekskluzywne murale powstały w odpowiedzi na pojawiające się prośby klientów i zawierają w sobie najnowsze trendy. W rezultacie dostaliśmy niesamowitą kolekcję, od której żaden miłośnik pięknych wnętrz nie będzie mógł oderwać oka. W jej skład wchodzi 15 projektów graficznych, a każdy z nich jest uniwersalny, estetyczny i ekskluzywny. 

Inkiostro Bianco Inediti Cruise

Morski świat w najnowszej kolekcji Inkiostro Bianco 

Jeden z motywów przewodnich kolekcji Inediti Cruise Series 03 przenosi nas w podwodny świat niezbadanych oceanów i mórz. Fototapety na których przedstawione są głębiny, eksplorują dla nas nieznane nam miejsca i tajemnicze zakątki. Wystarczy spojrzeć na fototapetę Abissi, przedstawiającą podwodne koralowce w wersji maxi, czy wzór Contro Corrente, który sprawia, że czujemy się jak wewnątrz ogromnego oceanu. Fototapety Inkiostro Bianco o wzorze morskich głębin, wprowadzą do wnętrza nutkę luksusu i egzotyki. Szczególnie pięknie prezentują się w łazience - kąpiel w takiej aranżacji z pewnością przeniesie umysł w dalekie i niezbadane podróże. 

[product id="48558, 48554, 48557"]

Geometria i abstrakcja - Inkiostro Bianco Inediti Cruise 

Geometria w aranżacji wnętrz już od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością, Inkiostro Bianco idzie o krok dalej i prezentuje nam geometryczne wzory w abstrakcyjnym wydaniu. A wszystko to utrzymane w klimacie podróży po niezbadanych zakątkach! Fototapeta Vietri czy Patricius to połączenie współczesności ze starożytnością - wzory prosto jak ze starożytnych budynków czy zastawy sprawią, że aranżacja stanie się niezwykle stylowa. Warto zwrócić uwagę również na fototapetę Easy games - nierównomierne, kolorowe i przenikające się kształty to coś wyjątkowego!

[product id="48573, 48563, 48571"]

Roślinne fototapety, które odmienią każde wnętrze

Wśród wzorów najnowszej kolekcji Inkiostro Bianco Series 03 na szczególne wyróżnienie zasługują niepowtarzalne fototapety o wzorze roślinności. Kwiaty w wydaniu zarówno maxi, jak i mini, liście, które sprawią, że można poczuć się jak w niezbadanej dotąd dżungli, jednokolorowe i wielokolorowe - tu każdy znajdzie coś dla siebie! 

[product id="48575, 48582, 48577"]

Sprawdź całą kolekcję Inkiostro Bianco Inediti Cruise >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium