Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Zainspiruj się z Wall&Deco - 3 niesamowite projekty restauracji

Zainspiruj się z Wall&Deco - 3 niesamowite projekty restauracji

“Zainspiruj się z Wall&Deco” jest nowym cyklem, w ramach którego raz w miesiącu będziemy dzielić się z wami niesamowitymi, niecodziennymi projektami i realizacjami, w których zostały umieszczone murale Wall&Deco. Wnętrza, w których dużą rolę odgrywają ścienne dekoracje tego producenta, są prawdziwymi perełkami - zresztą zobaczycie sami! Dziś zapraszamy Was do wnętrza 3 przepięknych aranżacji restauracji. Każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób i w każdej z nich wykorzystano murale Wall&Deco w różnym stylu. 

1. Vitello D’Oro - restauracja w Udine

Projekt renowacji restauracji Vitello D’Oro w Udine został opracowany przez studio Visual Display. Projektanci mieli na celu stworzenie przyjaznej i efektownej atmosfery wewnątrz restauracji, która jednocześnie będzie współczesna, ale i szanująca historię miejsca i jego charakterystyczne cechy. Mural “Midsummer Night” z kolekcji Wall&Deco Contemporary 2015 w całości pokrywa jedno z najbardziej charakterystycznych pomieszczeń restauracji. Ciemne odcienie wykładzin kontrastują tu z mosiądzem żyrandoli i płaszczyzną długiego, biesiadnego stołu. Całość jest niezwykle klimatyczna! 

Wall&Deco Midsummer Night we wnętrzu restauracji

Klimatyczna restauracja z fototapetą Wall&Deco

Projekt: Visual Display

Zdjęcia: Alessandro Paderni Studio EYE

[product id="37595, 37596, 37597"]

2. Indochine - orientalna restauracja

Indochine jest restauracją zlokalizowaną w Ingolstadt w Niemczech. Samo miejsce na przywoływać na myśl historie z podróży po dalekich zakątkach wschodu. Designerskie meble, wysokie kasetonowe sufity, orientalne dodatki i on - niesamowity, wielkoformatowy mural Great Escape z kolekcji Wall&Deco Contemporary 2016 umieszczony na każdej powierzchni ściany. Klimatyczna aranżacja restauracji przywołuje na myśl zapach kwiatów wiśni i pachnące kadzidła. 

Fototapeta Wall&Deco Great Escape na ścianie restauracji

Klimatyczna, orientalna restauracja

Projekt: Jürgen Haller

Zdjęcia: Ken Schluchtmann

[product id="37727, 37728, 37779"]

3. Miralice - restauracja na greckiej wyspie Egina

Kawiarnia, restauracja bar - Miralice to przepiękne miejsce zlokalizowane na wyspie Egina w Grecji. Światła, marmur i designerskie dodatki tworzą prawdziwą, śródziemnomorską kulturę. Mural Incanto z kolekcji Wall&Deco Contemporary 2017 przewija się przez całe otoczenie i nawiązuje kolorystyką do różu i błękitu tkanin oraz siedzeń. Aranżacja jest bardzo przyjazna, a bujne odniesienia do egzotycznej roślinności, wzbogacone mosiężnymi detalami i wiedeńskimi, słomianymi siedzeniami o smaku art deco, tworzą niesamowity klimat. W tym miejscu nic nie jest pozostawione przypadkowi. Pracownia K-Division połączyła współczesne detale projektowe z bardziej dekoracyjnymi i oryginalnymi ozdobami, tworząc naprawdę wyjątkowe miejsce. 

Grecka restauracja z niesamowitym klimatem

Fototapeta Wall&Deco Incanto na ścianie greckiej restauracji

Projekt: K-Division 

[product id="37894, 37895, 37927"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium