Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Zainspiruj się z Wall&Deco: 3 pomysły na mural w salonie

Zainspiruj się z Wall&Deco: 3 pomysły na mural w salonie

Bezpiecznym i oryginalnym pomysłem na wprowadzenie nietuzinkowego klimatu do aranżacji salonu jest montaż wielkoformatowej dekoracji na jednej z jego ścian. Murale z pięknymi grafikami i wzorami oraz barwna kolorystyka są w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat. Jednak jak wprowadzić mural na ścianę salonu, aby nie przytłoczył całego pomieszczenia? Zapraszamy na przegląd niezwykle inspirujących projektów, w których to właśnie ściany odgrywają główną rolę! 

Mural Wall&Deco na ścianie w salonie

Trójwymiarowy mural na ścianie za telewizorem 

W projekcie salonu autorstwa architektów z Gao Architects główną rolę odgrywa mural Wall&Deco Elements Matrix TSMX007. Został on umieszczony na ścianie dominującej za telewizorem w części dziennej, dzięki czemu przywołuje trójwymiarowy efekt do całego pomieszczenia. Co więcej, murale z kolekcji Wall&Deco Elements są niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, w którym poszczególne moduły mogą być układane w dowolny sposób. Taka możliwości przestawienia modułów instalacji pozwala na uzyskanie wielu różnorodnych kombinacji i rezultatów wizualnych. 

Projekt: Gao Architects

Zdjęcia: Miran Kambič ct

Mural Wall&Deco na ścianie za telewizorem

Monochromatyczny salon z muralem za telewizorem

Architekci Stones & Walls w projekcie salonu wykorzystali monochromatyczny schemat kolorystyczny, który eksploruje wszystkie odcienie szarości i zestawili je z geometrycznymi wzorami. Mural Wall & Deco Contemporary 2015 Vibrante WDVI1501 wykorzystuje wysokość architektury i krajobraz na zewnątrz na ścianie salonu. Całość prezentuje się niezwykle współcześnie i organicznie.

Projekt: Stones & Walls

Zdjęcia: Vangelis Paterakis

Mural Wall&Deco na ścianie w jadalni

Casual Chic: klasyczny salon z jadalnią i muralem 

Przestrzeń stworzona przez architektów 10surDix charakteryzuje się ciepłą i cichą atmosferą. Projektanci połączyli zabytkowe elementy i nietypowe, współczesne detale, tworząc wnętrze eleganckie, ale jednocześnie przytulne. Natomiast mural Wall&Deco Contemporary 2019 Instant Panorama WDIP1902 zamontowany tuż za stołem w przestrzeni jadalni, tworzy realistyczną scenerię, która nadaje otoczeniu głębi.

Projekt: 10surDix

Zdjęcia: David Cousin-Marsy

[product id="49213, 49214, 49215, 37656, 37657, 37658, 38167, 38166, 38126"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium