Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapeta jako boazeria - nietypowa dekoracja pokoju dziecięcego

Tapeta jako boazeria - nietypowa dekoracja pokoju dziecięcego

Połączenie tapety z boazerią zyskuje coraz większą popularność. Niektórzy idą o krok dalej i swoją kreatywnością udowadniają, że takie połączenie nie jest jedynym, co możemy otrzymać z tego duetu! Dziś prezentujemy Wam bardzo oryginalny pomysł, jakim jest wykorzystanie tapety jako boazerii. 

tapeta imitacja boazerii

Pokój dziecięcy to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. To właśnie tam pociechy bawią się, uczą i odpoczywają. Ich prywatna oaza powinna być kreatywna i sprawiać, że przebywanie w niej stanie się największą przyjemnością. Każdy rodzic pragnie, aby pokoik odpowiadał zainteresowaniom i charakterowi malucha, dzięki czemu aranżacja będzie nie tylko wyjątkowa, ale i spersonalizowana. W tym przypadku najlepszym wyborem dekoracji ściennych zawsze okazują się tapety dziecięce, których ogrom wzornictwa zadowoli każdego! Niektórzy stawiają na umieszczenie tapety w całym pokoju albo tylko na jednej ścianie, inni łączą tapety z boazerią angielską, niektórzy poszukują jeszcze nowszych rozwiązań. Tak jak Mel - autorka poniższej aranżacji, która wykorzystała tapetę Sandberg Familj II 826-76 Estelle jako boazerię i umieściła ją na dolnej połowie ściany.[product id="36060, 36061, 36062"]

Co o samej koncepcji mówi autorka?

Projektując pokój, zawsze staram się tworzyć spójną całość, używając dopełniających się kolorów, różnych faktur i mnóstwa dekoracji ściennych. Lubię stonowaną i neutralną paletę barw, dzięki czemu mogę przeprowadzać małe metamorfozy w każdym momencie.  W tapecie Estelle zakochałam się w momencie, gdy zobaczyłam ją w jednej z Instagramowych aranżacji. W głowie od razu zaprojektowałam cały pokój wokół niej! Wspólnie z córką wybrałyśmy dodatki i farbę i przystąpiłyśmy do metamorfozy!

tapeta imitująca boazerię w pokoju dziecięcym

Tapeta w dziecięcym pokoju to piękny sposób na dodanie różnych wymiarów pomieszczeniu i sprawić, że stanie się ono wyjątkowe. Ja zdecydowałam się na wybór bardziej klasycznego motywu dzięki czemu wiem, że w każdym momencie będę mogła zmienić resztę dekoracji, a pokój w dalszym ciągu będzie spójny. Zależało mi również na tym, aby pomieszczenie było przytulne i ciepłe, dlatego umieściłam tapetę na dolnej połowie ściany, co w żadnym wypadku nie przytłoczy całego pomieszczenia. 

tapeta boazeria w pokoju dziecięcym

Jak podoba Wam się takie połączenie? My jesteśmy zachwyceni!

Zobacz więcej tapet do pokoju dziecięcego >>

 [product id="24832, 24829, 24836, 31943, 33236, 5482"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium