Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | biuro@arcydom.pl

Nowości od Boras Tapeter - sprawdź nowe tapety od bestsellerowego producenta!

Nowości od Boras Tapeter - sprawdź nowe tapety od bestsellerowego producenta!

Szwedzki producent tapet Boras Tapeter jest uwielbiany na całym świecie. Jego historia sięga aż 1905 roku i od tamtego czasu oferuje nam najpiękniejsze wzory roślinne, geometryczne, skandynawskie i te inspirowane otaczającym nas światem. Uwielbiane przez miłośników wyjątkowego designu, tapety Boras Tapeter zdobią ściany w najpiękniejszym wydaniu i dodają wnętrzom oryginalnego charakteru. Zapraszamy na przegląd nowości od Boras Tapeter! 

Leśne wzory w kolekcji Boras Tapeter Special Edition Forest 

Boras Tapeter Special Edition Forest

Kolekcja Boras Tapeter Special Edition Forest to specjalna kolekcja tapet, która składa się z 6 wzorów inspirowanych wzorami sztuki oraz rzemiosła i średniowiecznymi gobelinami. Urokliwe wzory leśne zajmą centralne miejsce w pomieszczeniach, tworząc naturalną estetykę. Sześć tapet z motywem lasu pozwoli uzyskać spokojną aranżację, która ożywi zarówno wnętrze, jak i umysł.

[product id="75769, 75772, 75770"]

Boras Tapeter Studio - wielkoformatowe murale 

Boras Tapeter Studio

Murale to wielkoformatowe dekoracje ścienne tworzone pod indywidualne wymiary ściany. W jednej z najnowszych kolekcji Boras Tapeter Studio odnajdziemy najpiękniejsze wzory w wydaniu maxi, które wprowadzą wyjątkowy klimat na ścianę każdego wnętrza. Przy pomocy murali możemy nadać kierunek całej aranżacji, tworząc ze ściany punkt centralny. Jedną z najważniejszych cech dobrego wzornictwa tapet jest umiejętność inspirowania i przyciągania różnych ludzi, co z całą pewnością Boras Tapeter robi najlepiej.

[product id="73283, 73309, 73320"]

Boras Tapeter Alla Tiders Hus - tapety inspirowane dawnym wzornictwem

Boras Tapeter Alla Tiders Hus 

Tapety z kolekcji Boras Tapeter Alla Tiders Hus składają hołd dawnym wzorom, które wzmacniały ducha domów w poszczególnych epokach na przestrzeni XIX wieku. Mieszanka wzorów z domów na przestrzeni czasu, została dobrana tak starannie, aby jak najbardziej dopasować się do współczesnego życia i wieku każdego domu. Tapety Boras Tapeter Alla Tiders Hus uzupełnią aranżację w każdym stylu.

[product id="72409, 72397, 72405"]

Tapety Boras Tapeter Essnes - esencja skandynawskich krajobrazów 

Boras Tapeter Essens

Kolekcja tapet Boras Tapeter Essens kładzie nacisk na życie chwilą. Wzory inspirowane wspaniałymi skandynawskimi krajobrazami umożliwią odpoczynek i połączenie w harmonijnej równowadze z naturą. Pozwolą celebrować nie tylko esencję życia, ale i boskie piękno natury na ścianach naszych wnętrz. Essens to kolekcja o życiu chwilą, odpoczynku i odkrywaniu życia, które można prowadzić w równowadze z naturą.

[product id="69774, 69791, 69799"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium