Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Najnowsza kolekcja Boras Tapeter Swedish Designer - poznaj czołowe szwedzkie projektantki!

Najnowsza kolekcja Boras Tapeter Swedish Designer - poznaj czołowe szwedzkie projektantki!

Boras Tapeter Swedish Designer to kolekcja zabawna, nowoczesna i pełna kolorów. Sama marka przewiduje, że wzory w niej zawarte są przyszłymi ściennymi klasykami! W dzisiejszym artykule zagłębimy się wspólnie w tą wyjątkową kolekcję i poznamy wyjątkowe projekty Petry Borner, botaniczne wzory Hanny Werning oraz psychodeliczne motywy Linnea Andersson. 

Projekty Petry Börner w kolekcji Boras Tapeter Swedish Designer 

Boras Tapeter Swedish Designer projekty Petry

Petra Borner urodziła się hrabstwie Kalmar, wychowała w Skane w Szwecji, a od 26 lat mieszka w Londynie, gdzie szkoli się w modzie i designie. Chociaż w młodości nawet nie aspirowała do życia jako artystka, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek szwedzkiego pochodzenia. W kolekcji tapet Boras Tapeter Swedish Designer odnajdziemy 4 wzory stworzone przez Petrę, które sama projektantka opisuje jako stłumione, nieco mistyczne, zmysłowe i delikatne. “Tak naprawdę nie wiem co jest popularne. Pracuję na swoim własnym torze - tak, jakbym była na zupełnie bezludnej wyspie. Nie jestem typem, który znajduje inspirację. Podczas projektowania prowadzę wyłącznie swój wewnętrzny dialog. Filtruję, chłonę otoczenie i pracuję z obrazami, które pojawiają się we mnie” mówi. 

[product id="59627, 59621, 59617"]

Psychodeliczna tapeta w liście autorstwa Linnea Andersson 

Boras Tapeter Swedish Designer projekty Linnea

Linnea Andersson stała się rozpoznawalna za sprawą zaprojektowania wzoru wijących się liści, który towarzyszy jej pracom już od 2017 roku. Marka Boras Tapeter zaprosiła projektantkę do przeniesienia tego psychodelicznego ale naturalnego motywu na powierzchnię ściany. A jak powstał sam wzór wijących się liści? Linnea wyjaśnia, że sztuka malowania stała się dla niej intrygującym eksperymentem, w którym rzadko robi szkice. Najczęściej bierze za pędzel i pozwala wyłaniać się kształtom samoistnie - i tak samoistnie powstał psychodeliczny wzór wijących się liści. W najnowszej kolekcji tapet Boras Tapeter Swedish Designer spotkamy go w dwóch wydaniach - My Secret Garden oraz My Secret Garden Grand 

[product id="59615, 59606, 59614"]

Hanna Werning dla najnowszej kolekcji tapet Boras Tapeter Swedish Designer 

Boras Tapeter Swedish Designer projekty Hanna

W projektach dla Boras Tapeter Hanna postawiła na lekką równowagę pomiędzy wyobraźnią a kolorem. W rzeczywistości tapety jej autorstwa są prawdziwym pokazem fajerwerków - pełnym wzorów, kolorów i inspiracji, które aż wołają, żeby po nie sięgnąć. Na co dzień Hanna Werning inspiruje się naturą na przestrzeni wieków, poczuciem wzrostu i przemiany zieleni. “Może to być również jakaś forma ruchu: wiejący bryzy lub stworzenia szybujące pomiędzy roślinnością. Lubię motywy, do których ludzie lubią wracać i odkrywać nowe szczegóły. Lubię kontrasty i przeciwieństwa, duże i małe. Fascynują mnie wytwory natury ale i to, co sam człowiek tworzy w świecie przyrody” - mówi. A jak powstają jej projekty? Traktuje je jak układanie puzzli. Robi kolaże, które finalnie tworzą spójną całość, jednak zaczyna bez żadnego wyobrażenia. 

[product id="59605, 59596, 59593"]

Zobacz wszystkie tapety Boras Tapeter Swedish Designers >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium