Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

“Oliwka w martini” - apartament w zielonym wydaniu

“Oliwka w martini” - apartament w zielonym wydaniu

Centrum miasta często kojarzy się z tłokiem, codzienną gonitwą i zamieszaniem. Jak odczarować ten urok i sprawić, że wnętrze w dużym mieście stanie się oazą, która przybliży nas do natury? Magdalena Kwoczka i Iga Koperska z Finchstudio zaprojektowały harmonijny apartament, w którym myśli mogą powędrować w odległe zielone miejsca! Naturalne odcienie, materiały najwyższej jakości i cudowne detale z pewnością stały się tu kluczem do sukcesu. 

oliwkowa sypialnia ze sztukaterią na ścianie

Klasyczna sypialnia w odcieniu oliwki

Aranżacja sypialni w wykonaniu Finchstudio to połączenie klasycznych motywów, współczesnych trendów i nietuzinkowych form. Na pierwszy plan z pewnością wysuwa się oliwkowy odcień ściany, podkreślony dodatkowo sztukaterią ścienną i dwoma minimalistycznymi plakatami. Listwy ścienne stają się coraz popularniejsze nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale i estetycznych. Często spotykamy je w formie obramowań czy nieoczywistych połączeń, a jedną z ich zalet jest możliwość przemalowania na dowolny kolor.

[product id="45634, 45639, 45642"]

Oliwkowa ściana jest idealnym tłem dla drewnianych mebli, takich jak obszerne łóżko, szafki nocne i szafa przełamana lustrzanymi wstawkami, które wprowadzają do wnętrza nutkę stylu vintage. I to tyle z klasycznej elegancji, bo dodatki biją do nas współczesnością i są odpowiedzą na najnowsze trendy. Obszerne zasłony, kwiat w wiklinowym koszu i lampki w nowoczesnej formie podkreślają wyjątkowy charakter sypialni. 

naturale elementy we wnętrzu trendem 2021

Aranżacyjne trendy 2021: zieleń we wnętrzu

Cały apartament skupia się na połączeniu zielonych odcieni i drewna, które idealnie odzwierciedlają wnętrzarskie trendy 2021 roku krążące wokół natury. Projektantki podkreślają, że drzwi w tym mieszkaniu odgrywają szczególną rolę, dlatego ich kolor butelkowej zieleni wprawia w prawdziwy zachwyt! Ciemnozielona farba jednocześnie podkreśla drewnianą strukturę drzwi. Jednak nie tylko drzwi, bo narożnik w salonie wywołuje to samo odczucie zachwytu. Właśnie! Kuchnia otwarta na obszerny salon jest prawdziwym sercem całego wnętrza. Tutaj każdy szczegół odgrywa istotną rolę - od paneli w jodełkę, przez drewnianą strefę oddzielającą czy krzesło w stylu retro, po ogromny narożnik w kolorze butelkowej zieleni. Również w łazienkach nie mogło zabraknąć tego koloru. W obu pomieszczeniach zieleń została umieszczona na meblach i uwypuklona przez niesamowite dodatki. 

tapeta dżungla w biurze domowym

Kreatywna przestrzeń do pracy w domu

Osoby pracujące w domu wiedzą, jak ważne jest zagospodarowanie dedykowanej przestrzeni, która jednocześnie będzie harmonijna i kreatywna. W tym przypadku projektantki stworzyły eklektyczny kącik w którym liczą się detale. Na jednej ścianie - biała komoda, nad którą wisi zbiór przepięknych plakatów, na drugiej - drewniany zestaw na tle tapety z motywem dżungli. Bujna roślinność na ścianie to coś nietuzinkowego, co jednocześnie przybliża nas do natury. Dzięki fototapecie Rebel Walls inwestorzy będą mogli również każdego dnia poczuć się, jakby przenieśli homeoffice wprost w odległą, bujną dżunglę! 

[product id="35552, 35354, 35696"]

Projekt: Finchstudio - Magdalena Kwoczka i Iga Koperska

Zdjęcia i stylizacja: Aleksandra Dermot

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium