Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

3 pomysły na tapetę w restauracji - zainspiruj się z Wall&Deco

3 pomysły na tapetę w restauracji - zainspiruj się z Wall&Deco

Coraz częściej wnętrza restauracji dogadzają nam nie tylko smakiem potraw, ale i wyglądem wnętrza. Połączenie tych dwóch aspektów sprawia, że restauracja zapada w pamięć i z chęcią do niej wracamy, aby spędzić miłī czas w pięknym otoczeniu. Dziś zapraszamy na kolejny artykuł z cyklu “Zainspiruj się z Wall&Deco”, w którym przedstawiamy 3 niesamowite projekty restauracji z muralem w roli głównej.

Styl art-deco na ścianie Queens Cafe Bistro 

Bistro Queens Café to urocze miejsce o eleganckim i delikatnym smaku, w którym wyraźnie widać podobieństwa do atmosfery art-deco z lat 20. XX wieku. Mural Wall&Deco WDPA1801 Pajilo to wspólny wątek dla wszystkich elementów głównego pomieszczenia, gdzie umiejętne połączenie elementów geometrycznych, zakurzonych pastelowych tekstur i miedzianych detali tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę. Wpasowując się w zabawne kolory i tonację całego projektu, korytarz pokryty jest muralem Wall&Deco WDSK1801 Skil, co tylko wzmacnia efekt otaczającej atmosfery lat 20. XX wieku.

Projekt: Diorama - Pracownia Architektury

Zdjęcia: Priscilla Tangari

Sprawdź również: >> 3 pomysły na zewnętrzny mural Wall&Deco <<

Pomysł na tapetę w restauracji

Klimatyczne wnętrze restauracji All Colours Dubai

Projektanci Eataly zabierają nas w podróż dookoła świata! W Dubaju restauracja All Colours otwiera się na to co nowe i nieznane. Ściana pokryta muralem Wall&Deco WDTT1801 Toujours Toi w szerokim zestawieniu z roślinnością, prowadzi prawdziwy dialog z zielenią zainstalowaną na sufitach. Z kolei mural Wall&Deco WDTC1801 Tutti Colori podkreśla swoimi materiałowymi cechami i teksturami prezentowane produkty włoskiej tradycji gastronomicznej. 

Projekt: Eataly

Kreatywne wnętrza restauracji

Industrialny charakter restauracji Des Wienheim

W restauracji “Des Weinheim” w Monachium serdeczność i ciepło współistnieją z nowoczesnym stylem. Projektanci wykorzystali drewno na blacie i dużych stołach o bardziej tradycyjnym charakterze, które przeplatają się z żelaznymi półkami i oświetleniem, tworząc industrialną perełkę wśród wnętrz. Całość została otoczona muralem Wall&Deco WDPE1601 Paper Edge autorstwa Giovanniego Pesce, który przypomina drewniane materiały i ręcznie grawerowane elementy w labiryntowym wzorze. Restauracja została zaprojektowana z dbałością o szczegóły, oferując tym samym niezwykle autentyczne miejsce, w którym nic nie jest pozostawione przypadkowi. 

Projekt: Michael Faltenbacher i Martin Smola

Industrialna restauracja z tapetą

[product id="38093, 38081, 38102, 38104, 37766, 37767"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium