loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety Anaglypta – tradycja i nowoczesność

Tapety dekoracyjne Anaglypta to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Marka od XIX wieku zaskakuje nas ciekawymi rozwiązaniami, które znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu.

Jeśli szukasz klasycznych rozwiązań, jednak chcesz nadać tapecie niepowtarzalnego wymiaru, tapety Anaglypta z pewnością zadowolą Twój gust. Marka produkuje tapety teksturowe wykonane z papieru lub winylu, które idealnie nadają się do malowania.

Łatwe w montażu i trwałe tapety Anagplypta

Tapety dekoracyjne Anaglypta są bardzo lekkie i elastyczne, co znacznie ułatwia ich montaż. Przy tym jednak zachowują trwałość, tak podczas montażu, jak i podczas malowania. Często sprawdzają się w pomieszczeniach z krzywymi i uszkodzonymi ścianami. To dzięki swojej reliefowej strukturze (bogate zdobienia) oraz odpowiedniej grubości. Przestrzenna struktura tapet dekoracyjnych zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.

Tapety Anaglypta zawdzięczają swą wysoką jakość wieloletnim badaniom zapoczątkowanym w 1887 roku przez Fredericka Waltona. Przez setki lat stosowano ją przede wszystkim na ścianę, jednak te tapety znalazły swoje zastosowanie również w dekorowaniu sufitów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 87
ukryj filtrowanie produktów