Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Tapety Noordwand Fabulous World

O kolekcji Noordwand Fabulous World

Jaka jest kolekcja Noordwand FABULOUS WORLD? Przede wszystkim bardzo zróżnicowana. Dlaczego? Bowiem znajdziemy tu zarówno tapety, które idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, jak również takie, które zdobią designerskie paski czy ponadczasowe kropki.

Jaka jest kolekcja Noordwand FABULOUS WORLD? Przede wszystkim bardzo zróżnicowana. Dlaczego? Bowiem znajdziemy tu zarówno tapety, które idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, jak również takie, które zdobią designerskie paski czy ponadczasowe kropki. Pokrycia ścienne z tej serii sprawią, że pomieszczenie natychmiast nabierze efektownego, stylowego wyglądu rodem z katalogu wnętrzarskiego. W serii znajdują się również efektowne murale. Warto wybrać coś dla siebie z kolekcji Noordwand FABULOUS WORLD jeśli chcemy w kilka chwil osiągnąć bardzo designerski efekt dekoracyjny.

Mural Noordwand Fabulous World 8001A

Mural Noordwand Fabulous World  8001A
Mural Noordwand Fabulous World 8001A
Ten efektowny mural przedstawiający misia pandę idealnie sprawdzi się w minimalistycznym, pozbawionym zbędnych ozdób wnętrzu. Tego rodzaju dekoracja sprawi, że nawet najbardziej nudne pomieszczenie natychmiast nabierze wyglądu rodem z modnego katalogu. Warto zdecydować się na ten wzór jeśli chcemy uzyskać spektakularny efekt dekoracyjny bez konieczności przeprowadzania gruntownego, kosztownego remontu.

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 479,00 zł
zestaw