Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Tapety Christian Lacroix

Christian Lacroix

Christian Lacroix – projektant tapet dekoracyjnych od Designers Guild Tapety dekoracyjne Christian Lacroix to linia tapet produkowana przez firmę Designers Guild. Kolekcja sygnowana jest nazwiskiem znanego francuskiego projektanta.

Kolekcja Christian Lacroix to przede wszystkim kolekcja wpasowująca się w luksusowe pomieszczenia. Ale nazwiskiem francuskiego projektanta sygnowane są również inne designerskie przedmioty domowe – dywany, poduszki czy papeterie. Luksusowe tapety Christian Lacroix – z wybiegu na ścianę Projektant przeniósł luksusowe krawiectwo haute couture na tapety. Potraktował je niczym dobre tkaniny wymagające profesjonalnej obróbki oraz niecodziennego wzornictwa. Styl charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i wykończeń. Widać to również po projektach i wykonaniu tapet dekoracyjnych Christian Lacroix.

Tapeta Christian Lacroix Belles Rives pcl016/01

Tapeta Christian Lacroix Belles Rives pcl016/01
Tapeta Christian Lacroix Belles Rives pcl016/01
Zapierające dech w piersiach, drukowane na wzór marmuru tapety od Christiana Lacroix, z kolekcji Belles Rives. Seria przedstawia wiry w charakterystycznej dla tego projektanta palecie barw. Są to tapety flizelinowe, dlatego są bardzo łatwe do położenia oraz są w pełni zmywalne.

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 852,00 zł
rolka