Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Caselio L'Odyssee

Caselio – L Odyssee to przeurocza kolekcja, która doskonale oddaje charakter maki. Podobnie, jak cała firma Caselio, tak i te modele są przepełnione kreatywnością, bogatą kolorystyką i łączą w sobie pasję wraz z entuzjazmem. Przemawia tutaj także obfitość kolorów oraz wzorów. Z pomocą kolekcji L’Odyssee od Caselio stworzysz niepospolite wnętrza, które będą zapierać dech w piersiach każdego.

Caselio L’Odyssee - czas na podróż do niezwykłej krainy

Caselio L’Odyssee to kolekcja, która od razu zaprasza do świata podróży. Tapety stworzono tutaj na bazie włókniny. Motywy nawiązują do krajów tropikalnych, w których królują kolory, dzikie zwierzęta i bujna fauna z czterech różnych stron świata. Dlatego z tapetami Caselio L’Odyssee żadne pomieszczenie nie będzie nudne. Wśród kolekcji królują małe detale, ale także duże fantastyczne motywy. Do wersja dla tych, którzy nie lubią się nudzić we własnym mieszkaniu.

Tapeta Caselio L'Odyssee OYS100400011 Goma

Tapeta Caselio L'Odyssee OYS100400011 Goma
Tapeta Caselio L'Odyssee OYS100400011 Goma
Tapeta o gładkiej, delikatnej strukturze, która będzie pasować do każdego wnętrza i przepięknie komponuje się z pozostałymi wzorzystymi tapetami lub muralami Caselio L’Odyssee. Kolekcja dostępna jest w 6 głównych kolorach - delikatnym, brudnym różu, butelkowej zieleni, turkusu, subtelnego beżu i bieli oraz czerni. Tapeta Caselio L’Odyssee posiada drobny, powtarzalny wzór. Kolekcja ta czerpie inspirację prosto z wielobarwnej dżungli. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego pomieszczenia przepiękny, delikatny motyw - postaw właśnie na ten model!
Cena: 234,00 zł
rolka