Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Urok stylu retro w luksusowej odsłonie, czyli apartament od Borastapeter
Urok stylu retro w luksusowej odsłonie, czyli apartament od Borastapeter

Jeden z naszych ulubionych producentów – szwedzka marka Borastapeter, wprowadziła właśnie na rynek kolekcję tapet Apartament, która jest pierwszą w serii Studio (nowej koncepcji powstałej na wiosnę 2020).

Boråstapeter projektuje tapety dla każdego, również dla tych, którzy ośmielają się być nieco inni i bardziej odważni. W ramach koncepcji Studio Collection firma będzie tworzyć kolekcje, w których zamierza zgłębiać ideę tego, czym jest tapeta i co może przedstawiać. Apartament jest niejako hołdem dla swobodnej elegancji lat 70. i 80. Projekty tapet przywodzą na myśl nowoczesny styl tamtej epoki: nowojorskie dyskoteki, luksus Miami i wspaniałe weneckie fasady. 

Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3056 Cosmopolitan Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3060 Copacabana

Dom jest dla każdego z nas małym, osobistym wszechświatem, miejscem, któremu to my (z reguły) nadajemy ton, to od nas zależy nastrój panujący we wnętrzu. Inspiracją dla projektów kolekcji Apartament były wycieczki do luksusowego Miami, wspaniałych nowojorskich klubów tanecznych i podziw dla stylowych budynków Wenecji. To tapety, które przywodzą na myśl wystawne przyjęcia koktajlowe i relaks w najlepszym wydaniu.

"Przy pracy nad Studio Collection nasz kunszt i miłość do wzorów stanowiły trampolinę do podejmowania odważnych kroków. Często inspirują nas innowacje w zakresie formy, architektury i projektowania wnętrz. Dzięki nowym kolekcjom docieramy do tych, którym zależy na znalezieniu odpowiedniego szczegółu, który wzbogaci wnętrze. Fakt, że studio projektowe Boråstapeter ma teraz wystarczającą przestrzeń aby być stylistycznie wyrazistym i stworzyć taką kolekcję w ramach naszej nowej koncepcji, jaką jest właśnie Studio Collection, sprawia, że czujemy się fantastycznie i dalej rozszerzamy zakres Boråstapeter"mówiła Sissa Sundling, Kierownik działu projektowego.

Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3072 Palm Springs Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3091 Memphis

 

Kolekcja Apartment to wyraziste wzory w żywych kombinacjach kolorystycznych, ale też w elegancko stonowanych odcieniach. Lśniąca masa perłowa, aksamitny, matowy wzór nadrukowany na metalicznej podstawie oraz linie srebra i czerni nadają kolekcji wyrazu wykraczającego poza przeciętność
Ekskluzywne detale dla wyjątkowego domu.

Czujecie różnicę? Bo my tak!

Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3053 Madison Tapeta Boras Tapeter The Apartment 3086 Tribeca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium