Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Wspaniały świat inspiracji - Katie Scott i Ferm Living

Wspaniały świat inspiracji - Katie Scott i Ferm Living

Zawierająca ledwie 4 wzory kolekcja tapet Ferm Living powstała w wyniku kooperacji z brytyjską ilustratorką Katie Scott i została zainspirowana fauną i florą. Wzory tapet zapierają dech w piersiach i na pewno ożywią każde wnętrze, nie tylko dziecięcy pokój.

 Katie Scott to światowej sławy artystka, która pracowała dla takich tytułów, jak New York Times czy Nature. Współpracowała także ze światowej sławy japońskim artystą i floral designerem – Azuma Makoto i podjęła się rysowania dla marek Converse, Nike czy H&M. Zilustrowała trzy książki o zwierzętach, ewolucji i fantastycznym świecie botaniki, które cieszą się dużym uznaniem – książek w zamyśle przeznaczonych dla dzieci, ale po które sięgają także dorośli. W Polsce znana jest właśnie dzięki „Animalium” i „Botanicum”.

 Ilustracje Katie Scott wyróżniają się typowym dla niej stylem, to wyjątkowo piękne, bogate w szczegóły motywy z wyraźną paletą kolorystyczną. Cztery powstałe we współpracy z ferm Living wzory tapet dostępne są w różnych kolorach.

Animals

Katie Scott AnimalsFermliving

 Trees 

 
FermlivingFermliving

Shells 


FermlivingFermliving

Birds


FermlivingFermliving

 O Ferm Living już pisaliśmy, to nowa generacja tapet będąca wynikiem starannego procesu produkcyjnego. Wszystkie tapety są wysoce odporne na promieniowanie słoneczne i zabezpieczone przed blaknięciem, a w przypadku zabrudzeń, które są nieuniknione przy małych dzieciach, wystarczy przemyć tapetę wilgotną szmatką. Kolory użyte do druku tapety są oparte na wodzie i ręcznie mieszane dla każdej partii, aby zapewnić właściwy odcień. A wzory tych 3 cudownych tapet naniesione zostały na podkład wykonany z mieszanki włókien papierowych i tkaniny (wall-smart), dzięki czemu tapeta stała się jeszcze bardziej wytrzymała oraz łatwiejsza w montażu niż tradycyjne tapety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium