Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Złote akcenty na ścianie - kolekcja Inkiostro Bianco Goldenwall 2020
Złote akcenty na ścianie - kolekcja Inkiostro Bianco Goldenwall 2020

Inkiostro Bianco przedstawia nam swoją najnowszą kolekcję murali - Goldenwall 2020. Ponadczasowe tapety z wykorzystaniem złotych akcentów, swoimi wzorami przywodzą na myśl elegancję i bogactwo. Ściany przyozdobione w te wyjątkowe tekstury z pewnością staną się najbardziej przykuwającym elementem aranżacji. 

Złote akcenty w aranżacji wnętrz

Od zarania dziejów złoto uważane było za jedno z najcenniejszych metali. Kiedyś wykorzystywane przy produkcji tkanin i mebli, symbolizowało bogactwo, władzę i wyrafinowanie. Wystarczy wspomnieć o pałacowym przepychu w którym złoto zawsze grało główną rolę. Dziś projektanci i producenci udowadniają nam, że złoto ma wiele obliczy. Może to być prosty, minimalistyczny akcent, który wprowadzi do wnętrza harmonię albo bardziej wyrafinowany wzór o metalicznym  połysku, który przyciągnie wzrok. 

Inkiostro Bianco w swojej najnowszej kolekcji tapet wykorzystuje ten drugi motyw, przedstawiając nam niesamowite wzory ubrane w złote akcenty. Wystarczy spojrzeć chociażby na modele takie jak Nouveau, Past czy April, które są uosobieniem stylu vintage. Te pozłacane murale z pewnością dodadzą aranżacji luksusu i elegancji.

Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 Nouveau INKTGQD2001 Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 Past INKUTCX2001 Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 April INKLVIC2001

Trend 2020: złoto we wnętrzach

Moda na złote akcenty we wnętrzach wróciła do nas już w zeszłym sezonie. Początkowo wykorzystywana jako subtelne dodatki rozświetlające wnętrza, miała być odpowiedzią na skandynawskie i minimalistyczne wnętrza. W 2020 roku trend na złoto we wnętrzach zdecydowanie króluje w bardziej maksymalistycznej i zachwycającej wersji. 

Kolekcja Goldenwall 2020 udowadnia nam, że ten motyw, wykorzystany przy produkcji tapet, może stać się luksusowym i nietuzinkowym elementem aranżacji. Najistotniejsze są tu również wzory pokryte innowacyjną powłoką, która dodaje metalicznego połysku tapetom, łącząc kreatywność i piękno. Modele Amanti, Lymph czy Amboo to idealne odwzorowanie maksymalizmu w pozłacanej wersji!

Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 Amanti INKCMIT2001 Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 Lymph INKMHBD2002 Fototapeta Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 Amboo INKLASK2001


Złote tapety - nietuzinkowe dekoracje

Tapety zawierające w sobie złote akcenty, będą idealną dekoracją aranżacji o wyrafinowanym stylu. Swoje zastosowanie odnajdą również w pokojach hotelowych, czy innych pomieszczeniach użytkowych, w których stworzą niesamowite historie i scenariusze. Najnowsza kolekcja Inkiostro Bianco Goldenwall 2020 zapewnia nam cudowne doznania - podróże przez zaczarowane ogrody, metaliczne kształty, czy wspomnienie starożytnych technik artystycznych na takich tapetach jak Calcutta, Nimbus czy Inferius. Tapety te łączą w sobie Art Deco, styl sensacyjny i współczesność. Aby uzyskać wyrafinowaną, a zarazem stylową aranżację, w której złota tapeta będzie odgrywała rolę na najwyższym poziomie, warto ozdobić nią jedną ścianę - najlepiej za kanapą czy łóżkiem. Uzyskamy w ten sposób luksusowy efekt, który przyciągnie wzrok i zostanie w myślach na długi czas. 

>>Sprawdź całą kolekjcę Inkiostro Bianco GoldenWall 2020<<

Fototapeta Inkiostro Bianco GoldenWall 2020 Nimbus INKKUZF2001 Fototapeta Inkiostro Bianco GoldeWall 2020 Calcutta INKCSPR2003 Fototapeta Inkiostro Bianco GoldenWall 2020 Inferius INKSIID2001
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium