Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Khroma - Ombra, czyli etnicznie i geometrycznie
Khroma - Ombra, czyli etnicznie i geometrycznie

Każda kolekcja marki Khroma stanowi unikalną i oryginalną historię, która łączy nas z bogatym dziedzictwem wielu kultur z całego świata. Projektanci firmy opracowują modne kombinacje kolorystyczne, innowacyjne struktury i oryginalne wzory, co sprawia, że grupa Masureel będąca właścicielem Khroma wyznacza trendy i zawsze udaje jej się znaleźć spójność pomiędzy współczesnymi wzorami tapet, a opowiadaną nimi historią.

Najnowsza kolekcja tapet o nazwie OMBRA sięga do korzeni. Pochodzenie jest dla marki Khroma jedną z trzech głównych (obok jakości i unikalnego wzornictwa) wartości, na których firma buduje swoje filary. I to właśnie powrót do korzeni odzwierciedla ta przepiękna kolekcja – geometryczne kształty i typowe etniczne elementy to kluczowe motywy przewodnie prezentowanych poniżej projektów. Wszystkie tapety wykonane są tradycyjnymi technikami włókienniczymi.

OMBRA, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do "cienia" i tym samym wiąże się z głównym motywem kolekcji, wzorem JAGAR. Przepiękna tapeta, na której ręcznie malowane lamparty chowają się przed palącym słońcem w cieniu egzotycznych liści. Tapeta doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym ożywiając wnętrze i nadając mu nieco egzotycznego charakteru.

Tapeta Khroma Ombra OMB104 Jagar Tapeta Khroma Ombra OMB304 Timor

IDU, to natomiast całkiem abstrakcyjna imitacja skóry lamparta. Łączy w sobie eleganckie wpływy stylu skandynawskiego z etnicznym pazurem. Dzięki wykorzystaniu prostej techniki stempla został osiągnięty efekt dość radosnej twórczości.

W TAU układ poszczególnych elementów odgrywa ważną rolę. Z daleka są one widoczne jako wzór geometryczny, ale z bliska zmieniają się szybko w niepowtarzalny kształt lamparta. Geometria wzoru jest idealnie niedoskonała, dlatego z jednej strony symbolizuje równowagę i spokój, z drugiej zaś odwagę i szaleństwo. Zwariowana aranżacja i świetny przykład na to, jak zabawa wzorem może stworzyć iluzję.

Tapeta Khroma Ombra OMB704 Idu

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami tej niezwykłej kolekcji: https://tapetujemy.pl/c/1588/ombra-khroma-tapety-dekoracyjne.html

Khroma jest wiodącą marką oferującą tapety klasy premium, które nadają wnętrzom indywidualności. Kieruje się jasną filozofią, która sprowadza się do ciągu słów:  sztuka - wnętrze - koncepcja. Oferuje zarówno indywidualnym, jak i komercyjnym (profesjonalnym) klientom i projektantom wnętrz różnorodność wzorów i materiałów, które są prawdziwym źródłem inspiracji nawet dla najbardziej wymagających projektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium