Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Bujamy w obłokach - Tapety w chmurki
Bujamy w obłokach - Tapety w chmurki

Tapety mają obecnie bardzo różne wzory. Dzięki temu są uniwersalnym elementem dekoracyjnym. Można je dopasować naprawdę do każdego wnętrza. Wiadomo, że nie każdy wzór sprawdzi się na przykład, w kuchni, jednak czasami warto pójść za obowiązującymi trendami. Choćby z ciekawości.

Tapeta Eijffinger Tout Petit 354073

Ostatnio bardzo modne stały się tapety w chmurki, zachęcające do pobujania w obłokach. Wzór chmurek doskonale sprawdza się w pokoju dziecka. Obecnie dominuje chmurki w stylu skandynawskim, minimalistyczne. Bardzo popularne są chmurki w kolorze białym na szarym lub jasno zielonym tle.

Tapety w pokoju dziecka muszą być w jasnych kolorach, skłaniające do zabawy, interesujące dla dziecka i nie przytłaczające go. Tapety w chmurki doskonale spełniają te wszystkie wymagania. Poza tym, motyw chmurek, obłoczków jest bardzo uniwersalny. Spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Sprawdzi się znakomicie w pokoju niemowlaka, jak i większego dziecka.

Tapeta Chmurki Ferm LIVING Cloud Wallpaper - Mint 520 Chmurki

Tapety w chmurki są bardzo pozytywne. Kojarzą się z bajkami. Każde dziecko marzy o pokoju z białymi chmurkami na białym tle. Tapeta w obłoczki, sprawi, że to marzenie jest w zasięgu ręki.

Tapeta w pokoju dziecka powinna wzbudzać u dziecka pozytywne emocje. Dziecko powinno w swoim pokoju czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pokój dziecięcy powinien być przytulny. Spokojne stonowane kolory oraz miękkie dywany, zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Tapeta Chmurki Ferm LIVING Cloud Wallpaper - Mint 520 Chmurki

Poza tym, dzieci tak samo jak dorośli lubią mieć pokój urządzony w swoim stylu. Lubią mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Tapeta w ciekawy wzór jest doskonałą odpowiedzią na te potrzeby. Chociaż tapety w bajkowe wzory, z postaciami z bajek, są bardzo popularne i lubiane przez dzieci, to właśnie tapeta w chmurki zapewnia oryginalność wystroju dziecięcego pokoju. Tapeta w pokoju dziecka musi rozwijać jego kreatywność oraz inspirować do zabawy. Nic nie rozwija wyobraźni tak bardzo jak niebo pokryte chmurkami. Przy takim tle można pobawić się praktycznie we wszystko. Tapeta w obłoczki zachęca do bujania w chmurach i jest świetnym wyborem do pokoju dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium