Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Newbie – tapety prosto z bajki

Newbie – tapety prosto z bajki

Najnowsza kolekcja tapet od Borastapeter została zaprojektowana przez szwedzką markę Newbie.  Na 15 ręcznie rysowanych tapetach zostały wykreowane magiczne światy, w których młode umysły odnajdą zarówno źródło inspiracji, jak i spokój.  Na poszczególnych tapetach kolekcji zostały przedstawione zaczarowane i pełne zwierząt lasy, pirackie laguny oraz wypełnione różami letnie ogrody. Poniżej przedstawiamy najbardziej oryginalne wzory:

Wild Jungle to podróż w głąb tropikalnego lasu deszczowego i spotkanie z jego dzikimi mieszkańcami – tukanami, małpami i lampartami. Te egzotyczne zwierzęta pobudzą wyobraźnię dzieci w każdym wieku. Dżungla na ścianie będzie stanowić doskonałe tło nie tylko w pokojach naszych pociech. Rosie – zachwycająca tapeta z powtarzającym się wzorem róż w pełnym rozkwicie. Sprawdzi się w pokoju małej księżniczki tworząc bujną, kwiecistą scenerię jej osobistego placu zabaw (tapeta jest dostępna aż w czterech, cudownie dobranych kolorach.

Tapeta Boras Tapeter Newbie 7463 Wild Jungle Dzika Dżungla Tapeta Boras Tapeter Newbie 7471 Rosie

Whales, jak sama nazwa wskazuje, to tapeta przedstawiająca senny wzór wielorybów. Te majestatyczne giganty zgrabnie dryfują po ścianach. Idealny wybór do sypialni małych dzieci. Podobnie Treasure Island, która przedstawia ekscytujący krajobraz pełen pirackich statków i odległych wysp skrywających skarby.

Tapeta Boras Tapeter Newbie 7453 Whales Wieloryby Tapeta Boras Tapeter Newbie 7450 Treasure Island Wyspa Skarbów

Wielokolorowy mural Forest Friends przywodzi na myśl staromodne ilustracje z bajek. Przedstawia dziki plener pełen leśnych zwierząt (borsuków, lisów i zajęcy) i jest rozszerzeniem projektu Forest Friends dostępnego w dwóch kolorach – jasnym i ciemnym. 

Tapeta Boras Tapeter Newbie 7477 Forest Friends Przyjaciele z lasu Tapeta Boras Tapeter Newbie 7480 Forest Friends Przyjaciele z lasu Mural

Up&Away – uroczy króliczek unoszący się wśród chmur na wzorzystym latawcu wprowadza do ozdobionego tapetą pokoju atmosferę zabawy. Ten marzycielski wzór narysowany przez Newbie Design Studio został starannie wykonany przez Boråstapeter aż w trzech słodkich kolorach. Tapeta Bon Voyage w staromodne samoloty i wspaniałe balony na gorące powietrze podobnie jak wzorzysta Adventures zachęca młode umysły do marzeń o dalekich podróżach i przygodach. Doskonałe tło do poszerzania horyzontów młodych umysłów.

Tapeta Boras Tapeter Newbie 7459 Up&Away Tapeta Boras Tapeter Newbie 7456 Bon Voyage

Deer Love – to przedstawiająca urzekającą leśną scenę tapeta, na której pośród leśnego runa mały jelonek spędza czas pod opieką mamy. Ten uspokajający i wprowadzający poczucie bezpieczeństwa obrazek świetnie sprawdzi się w sypialni każdego malucha. Magic Forest to także tapeta, która ma odpowiednik w wielkiej skali czyli muralu Magic Forest – ten jednak różni się wzorem od swojego standardowego odpowiednika i przedstawia grono leśnych zwierząt w brzozowym zagajniku.  Starannie zaprojektowana i wykonana tapeta Magic Forest przedstawia rozwinięte kwiaty i liście pośród których kicają białe króliki, kryją się młode ptaszki i biegają leśne wiewiórki.

Tapeta Boras Tapeter Newbie 7473 Deer Love Miłośnicy Jelonków Tapeta Boras Tapeter Newbie 7476 Magic Forest Magiczny las
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium