Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Ferm Living – Duński design z historią na tapecie
Ferm Living – Duński design z historią na tapecie

Tapeta była tam, gdzie wszystko się zaczęło: Pierwszym projektem, który kiedykolwiek powstał pod marką Ferm LIVING była tapeta, a tradycja ta wciąż się rozwija. Producent chce inspirować elementy, które tworzą domy, a nie tylko domy. Zwłaszcza w pokojach dla dzieci, proponujemy wyjątkowe tapety, które pobudzą wyobraźnię najmłodszych i da im możliwość zatracenia się w dziecięcych fantazjach.

Tapeta Ferm LIVING - Terrazzo / Lastryko / Lastriko Grey 179

Cenimy kolory i kształty, a nasze różnorodne tapety są naturalnym przedłużeniem tego. Tapeta w pokoju dziecięcym to łatwy sposób nadania przestrzeni zupełnie nowego życia, wyglądu i stylu. Tylko z kilkoma rzędami zadrukowanej tapety pokój dziecięcy zamienia się w spokojny las, dzień nad morzem lub zabawne przyjęcie.

Z czego produkowane są tapety dziecięce Ferm Living?

Wykonujemy tylko tapety z włókniny, które sprawiają, że tapetowanie pokoju staje się łatwe jak bułka z masłem. Tapety z włókniny wykonane są z mieszanki papieru i materiałów tekstylnych, które nie pękają, a to jest łatwe do umycia, ale przede wszystkim łatwe do położenia. Zamiast nakładać klej do tapet na papier, nakładasz ją bezpośrednio na ścianę, dzięki czemu czynność ta i zawieszanie są znacznie łatwiejsze.

Tapeta Ferm LIVING - Confetti - Grey 174

Cała seria LIVING LIVING jest wynikiem starannego procesu produkcyjnego. Kolory wydrukowane na tapecie z włókniny są oparte na wodzie i ręcznie mieszane dla każdej partii, aby zapewnić właściwy odcień.

Tapety flizelinowe (włókninowe) są również przyjazne dla środowiska, ponieważ są wykonane z włókien syntetycznych i naturalnych, a nie z winylu. A papier użyty w tapecie jest wykonany z trwałego leśnictwa. Naturalne włókna sprawiają, że tapeta jest przewiewna, więc ryzyko pleśni jest minimalne, a jednocześnie zapewnia ekstremalną stabilność i trwałość. Bądź pełen przygód, wybierając tapetę do pokoju dziecięcego; wśród różnorodnych projektów, jest z pewnością taki, który otula Wasz dziecięcy wszechświat w atmosferę kapryśnej zabawy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium