Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Kreatywne tapety, które odmienią dziecięcy pokój.
Kreatywne tapety, które odmienią dziecięcy pokój.

Język dzieci jest żywy i kolorowy, „maluje” tysiące obrazów w jasnych kolorach i opowiada wspaniałe historie… Dlatego tapety, które inspirują i poruszają, stanowią idealne tło dla codziennych marzeń i rozwoju wyobraźni naszych pociech.

Fantazyjne wzory i narracja promieniująca szczęściem to specjalność szwedzkiej marki Majvillan. Charlotte Sandberg, designerka marki, lubi używać kolorów i różnorodnych kształtów, które są zarazem radosne i spokojne. Zainspirowana przez własne dziecięce marzenia i doświadczenia, posługuje się językiem obrazów z lat 70., a jej bajkowe, designerskie projekty tapet przedstawiają bogactwo twórczych przygód. Górskie szczyty, zwierzęta, leśne krajobrazy i wiele innych świeżych i fantazyjnych projektów stanowi idealne tło do zabawy i sprzyja kreatywnemu rozwojowi dzieci.

Tapeta Majvillan Twinkle 135-01 Mud Grey

Tapeta Majvillan Golden Woods 125-04 Dusty Lilac

Tapety ścienne Majvillan stymulują do zabawy - to małe, indywidualne światy, które niekiedy łączą wyrazistą, czystą biel z jasnymi i porywającymi kolorami. Ekscytujące odcienie i wzory tapet potrafią jednocześnie inspirować do zabawy lub wypełnić pokój poczuciem spokoju i ciszy. Szczęście, ciepło i całkowity komfort – to przesłanie tapet dla dzieci marki Majvillan.

Tapeta Majvillan True Unicorns 116-03 pink

Tapeta Majvillan Above the Clouds 131-02 Soft Blue

Dzieci doświadczają otoczenia wszystkimi zmysłami, ale to właśnie poprzez dotyk poznają najbardziej. Dlatego tapety Majvillan mają niezwykłe faktury. Tkaniny drukowane są na gładkiej i miękkiej bawełnie organicznej, a tapety nie są tkane, co ułatwia ich kładzenie i mycie. Wysokiej jakości powierzchnie papierowe zapewniają wrażenia sensoryczne, a kolory i wzory zabierają dziecko w odkrywczą podróż.

Nacisk firmy Majvillan na ekologie produkcji oznacza, że dzieci i ich rodzice mogą cieszyć się pięknymi ścianami bez narażania się na działanie substancji niebezpiecznych. Odkryjcie z nami szwedzkie wzorzyste tapety, które emanują dziecięcym zapałem do działania i pozwolą naszym pociechom tworzyć własne, wyimaginowane światy w bezpiecznym i komfortowym zaciszu własnego domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium