Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Stylowe wnętrze pokoju Twojego dziecka z kolekcją tapet Kubel Kids!

Stylowe wnętrze pokoju Twojego dziecka z kolekcją tapet Kubel Kids!

Anna pracowała wspólnie z zespołem projektantów Sandberg nad stworzeniem perfekcyjnej palety kolorów. Celem projektu było znalezienie "idealnego odcienia różu" i najbardziej "atrakcyjnego niuansu zieleni". Do kolekcji wkradły się też zupełnie nowe wzory – dekoracyjny zając o imieniu Stuart, kilka zwierzęcych masek i dwa różne haftowane plastry z motywami z tapety Hollie. Na uwagę zasługuje również spektakularny mural ścienny Morängen, który ożywia całą kolekcję – gigantyczne kwiaty z efektem akwareli wprowadzają mistyczną atmosferę. Najlepsze w tej kolekcji jest to, że tapety doskonale sprawdzą się wszędzie w domu, nie tylko w dziecięcym pokoju.

Bestseller kolecji – tapeta Ava w zupełnie nowej kolorystyce została opracowana właśnie w ramach współpracy Anny Kubel z zespołem projektowym Sandberg. Wspaniała tapeta do pokoju dziecięcego, a także do sypialni.

Tapeta Sandberg Kubel Kids 400-96 Ava

Kolorystycznie delikatniejsza wersja tapety Ava. Sprawdza się nie tylko w pokoju dziecięcym czy sypialni, ale i w salonie. 

 

Tapeta Sandberg Kubel Kids 642-04 Ava-Elvira

Morängen – na tej tapecie niektóre kwiaty zostały powiększone, by stworzyć wrażenie, że my – widzowie – jesteśmy przy niej bardzo mali. Morängen to cyfrowo drukowana, powtarzalna tapeta z kwietnym wzorem Lo o wymiarach 180 x 270 cm.

Hollie to wspaniała dziecięca tapeta o pięknym odcieniu zieleni, której nazwa pochodzi od najstarszej córki Anny Kubel. Ta radosna dziewczynka kocha lasy, więc tapeta jest migawką jej wyśnionego świata. Znajdujemy na niej grzyby, które zbiera w lesie, bażanty, przez które rodzina często odwiedzana jest w domu, lisa, jelenia i zająca, które zamieszkują las. 

Tapeta Sandberg Kubel Kids Morangen Tapeta Sandberg Kubel Kids Morangen

Bianca – imienniczka najmłodszej córki Anny – to przepiękna tapeta utrzymana w szarościach gołębnika. Migoce małymi, słodkimi, leśnymi gwiazdkami.

Tapeta Sandberg Kubel Kids 802-56 Bianca Tapeta Sandberg Kubel Kids 802-24 Bianca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium