Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Rozety Creativa

Rozeta Creativa R-01

Rozeta Creativa R-01
Rozeta Creativa R-01

Rozeta Creativa R-01

Rozeta Creativa R-01 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-01 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-01

Rozeta Creativa R-01 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-01 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-01 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-01 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-01 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-01 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-01, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-01 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-01 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 1 349,40 zł 1 466,74 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-03

Rozeta Creativa R-03
Rozeta Creativa R-03

Rozeta Creativa R-03

Rozeta Creativa R-03 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-03 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-03

Rozeta Creativa R-03 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-03 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-03 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-03 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-03 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-03 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-03, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-03 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-03 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 186,66 zł 202,89 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-04

Rozeta Creativa R-04
Rozeta Creativa R-04

Rozeta Creativa R-04

Rozeta Creativa R-04 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-04 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-04

Rozeta Creativa R-04 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-04 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-04 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-04 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-04 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-04 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-04, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-04 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-04 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 299,14 zł 325,15 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-06

Rozeta Creativa R-06
Rozeta Creativa R-06

Rozeta Creativa R-06

Rozeta Creativa R-06 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-06 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-06

Rozeta Creativa R-06 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-06 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-06 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-06 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-06 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-06 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-06, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-06 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-06 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 238,31 zł 259,03 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-07

Rozeta Creativa R-07
Rozeta Creativa R-07

Rozeta Creativa R-07

Rozeta Creativa R-07 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-07 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-07

Rozeta Creativa R-07 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-07 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-07 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-07 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-07 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-07 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-07, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-07 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-07 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 20,26 zł 22,02 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-08

Rozeta Creativa R-08
Rozeta Creativa R-08

Rozeta Creativa R-08

Rozeta Creativa R-08 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-08 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-08

Rozeta Creativa R-08 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-08 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-08 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-08 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-08 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-08 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-08, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-08 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-08 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 112,57 zł 122,36 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-09

Rozeta Creativa R-09
Rozeta Creativa R-09

Rozeta Creativa R-09

Rozeta Creativa R-09 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-09 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-09

Rozeta Creativa R-09 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-09 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-09 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-09 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-09 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-09 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-09, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-09 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-09 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 92,16 zł 100,17 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-10

Rozeta Creativa R-10
Rozeta Creativa R-10

Rozeta Creativa R-10

Rozeta Creativa R-10 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-10 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-10

Rozeta Creativa R-10 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-10 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-10 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-10 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-10 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-10 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-10, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-10 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-10 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 132,65 zł 144,19 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-11

Rozeta Creativa R-11
Rozeta Creativa R-11

Rozeta Creativa R-11

Rozeta Creativa R-11 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-11 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-11

Rozeta Creativa R-11 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-11 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-11 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-11 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-11 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-11 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-11, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-11 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-11 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 175,29 zł 190,53 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-12

Rozeta Creativa R-12
Rozeta Creativa R-12

Rozeta Creativa R-12

Rozeta Creativa R-12 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-12 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-12

Rozeta Creativa R-12 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-12 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-12 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-12 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-12 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-12 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-12, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-12 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-12 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 207,06 zł 225,06 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-13

Rozeta Creativa R-13
Rozeta Creativa R-13

Rozeta Creativa R-13

Rozeta Creativa R-13 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-13 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-13

Rozeta Creativa R-13 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-13 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-13 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-13 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-13 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-13 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-13, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-13 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-13 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 271,87 zł 295,51 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-14

Rozeta Creativa R-14
Rozeta Creativa R-14

Rozeta Creativa R-14

Rozeta Creativa R-14 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-14 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-14

Rozeta Creativa R-14 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-14 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-14 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-14 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-14 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-14 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-14, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-14 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-14 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 273,85 zł 297,66 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-15

Rozeta Creativa R-15
Rozeta Creativa R-15

Rozeta Creativa R-15

Rozeta Creativa R-15 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-15 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-15

Rozeta Creativa R-15 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-15 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-15 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-15 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-15 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-15 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-15, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-15 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-15 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 282,12 zł 306,65 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-16

Rozeta Creativa R-16
Rozeta Creativa R-16

Rozeta Creativa R-16

Rozeta Creativa R-16 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-16 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-16

Rozeta Creativa R-16 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-16 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-16 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-16 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-16 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-16 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-16, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-16 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-16 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 267,08 zł 290,30 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-18

Rozeta Creativa R-18
Rozeta Creativa R-18

Rozeta Creativa R-18

Rozeta Creativa R-18 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-18 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-18

Rozeta Creativa R-18 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-18 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-18 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-18 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-18 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-18 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-18, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-18 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-18 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 234,50 zł 254,89 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-19

Rozeta Creativa R-19
Rozeta Creativa R-19

Rozeta Creativa R-19

Rozeta Creativa R-19 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-19 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-19

Rozeta Creativa R-19 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-19 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-19 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-19 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-19 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-19 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-19, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-19 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-19 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 360,41 zł 391,75 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-20

Rozeta Creativa R-20
Rozeta Creativa R-20

Rozeta Creativa R-20

Rozeta Creativa R-20 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-20 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-20

Rozeta Creativa R-20 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-20 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-20 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-20 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-20 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-20 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-20, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-20 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-20 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 143,26 zł 155,72 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-21

Rozeta Creativa R-21
Rozeta Creativa R-21

Rozeta Creativa R-21

Rozeta Creativa R-21 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-21 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-21

Rozeta Creativa R-21 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-21 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-21 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-21 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-21 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-21 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-21, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-21 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-21 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 185,41 zł 201,53 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-23

Rozeta Creativa R-23
Rozeta Creativa R-23

Rozeta Creativa R-23

Rozeta Creativa R-23 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-23 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-23

Rozeta Creativa R-23 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-23 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-23 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-23 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-23 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-23 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-23, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-23 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-23 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 155,75 zł 169,29 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Rozeta Creativa R-24

Rozeta Creativa R-24
Rozeta Creativa R-24

Rozeta Creativa R-24

Rozeta Creativa R-24 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla ściany czy sufitu, który w prosty sposób sprawi, że zyskamy nietuzinkowe wnętrze. Model ten doda wnętrzu klasy i szyku - niezależnie od stylu naszego wnętrza. Ponadto rozeta Creativa R-24 cechuje się niesamowitą jakością i uniwersalnością.

Funkcjonalność rozety Creativa R-24

Rozeta Creativa R-24 o niebanalnym wzornictwie, pozwala na odświeżenie wnętrza bez konieczności przeprowadzania remontu. Idealnie sprawdza się we wnętrzach klasycznych, a także ekstrawaganckich i nowoczesnych. Ponadto rozeta Creativa R-24 jest przygotowana do pomalowania, co oznacza, że możemy pokryć ją dowolnym kolorem. Ważne, aby farba którą wybierzemy nie zawierała rozpuszczalników - doskonale sprawdzą się farby akrylowe, silikonowe albo lateksowe. Decydując się na samodzielne pomalowanie rozety, możemy nadać jej indywidualny charakter, który w nietuzinkowy sposób uzupełni pomieszczenie.

Rozeta Creativa R-24 - samodzielny montaż

Rozeta Creativa R-24 jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej ułatwić jej samodzielny montaż. Jej lekkości sprawia, że instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Aby mieć pewność, że rozeta Creativa R-24 zostanie zamontowana odpowiednio i trwale, najlepszą opcją będzie wybór produktów polecanych przez producenta takich jak klej do montażu C300.

Rozeta Creativa R-24 - niesamowita jakość

Nowoczesna technologia która została wykorzystana przy tworzeniu rozety Creativa R-24, zapewnia wyjątkową jakość i wytrzymałość. Wybierając ten model możemy być pewni, że posłuży on nam przez długie lata, zachowując przy tym oryginalny i estetyczny wygląd. Rozeta Creativa R-24 jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć a co więcej - jest produktem niepalnym. Pokryta specjalną powłoką rozta Creativa R-24 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu - zarówno suchym, jak i wilgotnym.

Cena: 166,70 zł 181,20 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday
⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium