Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Listwy sufitowe

Listwy przysufitowe Exterior cieszą się niezwykle wysoką popularnością, a ich wyjątkowy charakter wpływa pozytywnie na postrzeganie całej aranżacji. Idealnie zakrywają pęknięcia ścian, nierówności, a nawet przewody elektryczne, które z powodzeniem możemy poprowadzić pod listwą. Za ich pomocą możemy nadać wnętrzu klasyczny, tradycyjny klimat albo wręcz przeciwnie - nowoczesny czy skandynawski. Różnorodna oferta sprawia, że wśród listw sufitowych Exterior z pewnością znajdziemy model, który wspaniale odnajdzie się w naszym wnętrzu.

Do jakiego wnętrza listwy przysufitowe Exterior? 

Listwy sufitowe Exterior pomogą dopełnić aranżację w każdym stylu. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich, jak i minimalistycznych, dodając im oryginalnego charakteru. Listwy sufitowe są w stanie podkreślić elegancję pomieszczenia lub sprawić, że wnętrze będzie dopracowane w każdym, nawet najmniejszym calu. Co więcej, dzięki powłoce przystosowanej do samodzielnego pomalowania, listwy sufitowe Exterior wpasują się w każdą kolorystykę wnętrza. 

Gdzie montować listwy sufitowe Exterior?

Listwy przysufitowe Exterior służą do montażu przy powierzchniach sufitowych każdego wnętrza. Przy ich pomocy można ozdobić pomieszczenie, jednocześnie maskując wszelkie nierówności sufitu, łączenia ścian czy przewody. Sztukateria Exterior to wyrafinowana propozycja, która pozwoli urozmaicić każde wnętrze, wprowadzając do niego porcję estetyki i wyrafinowania. Wodoodporny materiał sprawia, że listwy sufitowe z powodzeniem mogą zostać zamontowane w każdym pomieszczeniu, nawet tym narażonym na wilgoć, jak kuchnie czy łazienki.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]