Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Listwy sufitowe NMC

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21
Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl AD21 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl AD21

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD21 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 254,86 zł 274,04 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22
Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl AD22 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl AD22

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 262,76 zł 282,54 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23
Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl AD23 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl AD23

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 242,45 zł 260,70 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24
Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl AD24 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl AD24

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 242,45 zł 260,70 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL1 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL1

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL1 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 161,41 zł 173,56 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL2 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL2

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 173,02 zł 186,04 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL5 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL5

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL5 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 121,05 zł 130,16 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL6 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL6

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL6 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 177,56 zł 190,92 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL7 Memory w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL7 Memory jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 177,56 zł 190,92 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL8 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL8

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL8 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 224,89 zł 241,82 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory
Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl IL9 Memory w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory

Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL9 Memory jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 224,89 zł 241,82 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1
Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl MC1 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl MC1

Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl MC1 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 388,83 zł 418,10 zł
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61
Listwa sufitowa NMC Arstyl R61

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl R61 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl R61 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl R61 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl R61 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl R61

Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl R61 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 178,13 zł 191,54 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z11 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z11

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 185,76 zł 199,74 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z1220 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 104,98 zł 112,88 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC ARSTYL Z1220 FLEX gięta

Listwa sufitowa NMC ARSTYL Z1220 FLEX gięta
Listwa sufitowa NMC ARSTYL Z1220 FLEX gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex - najlepsza jakość

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy sufitowej NMC Arstyl Z1220 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja sufitowa. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa sufitowa NMC Arstyl Z1220 Flex została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1220 Flex

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1220 Flex najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z1220 Flex zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 183,71 zł 197,54 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z1240 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 64,08 zł 68,90 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex gięta
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex - najlepsza jakość

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy sufitowej NMC Arstyl Z1240 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja sufitowa. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1240 Flex

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z1240 Flex najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z1240 Flex zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 128,12 zł 137,76 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z1250 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1250 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 60,75 zł 65,32 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z14 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z14

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 112,49 zł 120,96 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z15 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z15

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 64,08 zł 68,90 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex gięta
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex - najlepsza jakość

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy sufitowej NMC Arstyl Z15 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja sufitowa. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa sufitowa NMC Arstyl Z15 Flex została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy sufitowej NMC Arstyl Z15 Flex

Samodzielny montaż listwy ściennej NMC Arstyl Z15 Flex najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z15 Flex zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 128,12 zł 137,76 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z16 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z16

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 99,88 zł 107,40 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex gięta
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex - najlepsza jakość

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy sufitowej NMC Arstyl Z16 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja sufitowa. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa sufitowa NMC Arstyl Z16 Flex została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy sufitowej NMC Arstyl Z16 Flex

Samodzielny montaż listwy sufitowej NMC Arstyl Z16 Flex najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z16 Flex zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 199,82 zł 214,86 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z17 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z17

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z17 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 137,51 zł 147,86 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z18 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z18

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z18 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 76,54 zł 82,30 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z19 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z19

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 109,26 zł 117,48 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex gięta
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex gięta

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex to uniwersalna dekoracja, której prosty kształt doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nadając jej oryginalnego charakteru. Produkt został przygotowany z najwyższej jakości materiałów i jest bardzo łatwy w samodzielnym montażu. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex to ozdoba, dzięki której w prosty i szybki sposób można odmienić każde wnętrze.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex - najlepsza jakość

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex stworzona jest z najwyższej jakości tworzyw oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracja jest doskonała w każdym calu. Produkt ten rewelacyjne prezentuje się na ścianie, nadając wnętrzu ekskluzywności i elegancji. Co więcej - listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex jest pokryta specjalną powłoką, która chroni produkt przed wilgocią. Właściwości woodporne pozwalają na zamontowanie listwy w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Funkcjonalność listwy sufitowej NMC Arstyl Z19 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex może służyć jako obramowanie obrazu, plakatu, zdjęcia czy samodzielna dekoracja sufitowa. Ozdoba, niezależnie od stylizacji wnętrza, niesamowicie wtopi się w aranżację, sprawiając że staje się harmonijna i oryginalna. Ponadto listwa sufitowa NMC Arstyl Z19 Flex została przygotowana do pomalowania, co sprawia, że dekoracja może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ważne, aby farba, którą wybierzemy do przemalowania listwy, nie może zawierać rozpuszczalników. Perfekcyjnie wykonany produkt jest gwarancją na długie lata.

Samodzielny montaż listwy sufitowej NMC Arstyl Z19 Flex

Samodzielny montaż listwy sufitowej NMC Arstyl Z19 Flex najlepiej wykonać przy użyciu kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa zostanie zamontowana bardzo szybko i trwale. Dzięki prostocie montażu listwy NMC Arstyl Z19 Flex zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców.

Cena: 218,53 zł 234,98 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z2 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z2

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z2 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 140,60 zł 151,18 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20
Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, ale i prosta w montażu. Jej prosty design nada wnętrzu elegancji i stylu. Listwa NMC Arstyl Z20 w bezproblemowy i szybki sposób pomoże odmienić każde wnętrze oraz pomoże zakryć nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 - ponadczasowa dekoracja

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 podkreśli wystrój każdego wnętrza, nadając mu perfekcyjnego wykończenia. Sztukateria ta poza funkcją dekoracyjną pomoże nam również ukryć wszelkiego rodzaju nierówności, ubytki, pęknięcia, czy końcówki tapet. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dzięki czemu jej biała powierzchnia przygotowana jest do pomalowania. Dekoracja może zostać przemalowana na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej dopasować ją aranżacji wnętrza. Ważne, aby w tym celu nie używać farby, która w swoim składzie zawiera rozpuszczalniki. Najlepszym wyborem będzie farba akrylowa, silikonowa czy lateksowa. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 jest perfekcyjnym elementem, który w każdym calu sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 - montaż za pomocą kleju

Lekka listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 jest niezwykle łatwa w montażu. Samodzielną instalację najlepiej wykonać przy pomocy kleju ADEFIX NEW oraz kleju do łączeń ADEFIX plus. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 zostanie zamontowana w szybki, ale i bardzo trwały sposób. Samodzielny montaż gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Najwyższa jakość - listwa sufitowa NMC Arstyl Z20

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 jest wytwarzana przy zastosowaniu najnowszej technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Ponadto, dekoracja zabezpieczona jest specjalną powłoką, chroniącą przed wilgocią, dzięki czemu listwa może zostać zamontowana w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z20 jest odporna na uderzenia, co czyni ją trwałą i funkcjonalną.

Cena: 117,27 zł 126,10 zł
szt
Dodaj do schowka
 • Cyber Monday