Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Listwy oświetleniowe Mardom

Listwa oświetleniowa Mardom to współczesna dekoracja, która urozmaici każde wnętrze. Dzięki ledowemu oświetleniu z powodzeniem zastąpi lampę lub żyrandol, wprowadzając do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Dodatkowo możesz za jej pomocą oświetlić, co tylko chcesz, a nawet wydzielić nią przestrzeń! Wprowadź cudowną atmosferę do sypialni, aby jak najbardziej ograniczyć przed snem intensywne światło - do salonu, by urozmaicić wieczorny seans filmowy - do łazienki, by zamienić zwykłą kąpiel w cudowną, pełną relaksu chwilę - czy nawet do kuchni zamieniając gotowanie w romantyczny i zmysłowy moment.

Listwa oświetleniowa Mardom MD105

Listwa oświetleniowa Mardom MD105
Listwa oświetleniowa Mardom MD105

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom MD105 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom MD105 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom MD105 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom MD105 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom MD105 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom MD105 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom MD105 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 122,65 zł 133,31 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom MD118

Listwa oświetleniowa Mardom MD118
Listwa oświetleniowa Mardom MD118

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom MD118 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom MD118 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom MD118 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom MD118 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom MD118 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom MD118 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom MD118 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 67,59 zł 73,47 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom MD362

Listwa oświetleniowa Mardom MD362
Listwa oświetleniowa Mardom MD362

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom MD362 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom MD362 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom MD362 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom MD362 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom MD362 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom MD362 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom MD362 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 126,24 zł 137,22 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom MD367

Listwa oświetleniowa Mardom MD367
Listwa oświetleniowa Mardom MD367

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom MD367 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom MD367 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom MD367 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom MD367 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom MD367 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom MD367 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom MD367 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 64,50 zł 70,11 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom MD368

Listwa oświetleniowa Mardom MD368
Listwa oświetleniowa Mardom MD368

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom MD368 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom MD368 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom MD368 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom MD368 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom MD368 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom MD368 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom MD368 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 40,64 zł 44,17 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL001

Listwa oświetleniowa Mardom QL001
Listwa oświetleniowa Mardom QL001

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL001 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL001 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL001 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL001 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL001 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL001 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL001 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 209,64 zł 227,87 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL002

Listwa oświetleniowa Mardom QL002
Listwa oświetleniowa Mardom QL002

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL002 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL002 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL002 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL002 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL002 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL002 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL002 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 155,18 zł 168,67 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL004

Listwa oświetleniowa Mardom QL004
Listwa oświetleniowa Mardom QL004

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL004 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL004 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL004 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL004 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL004 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL004 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL004 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 249,14 zł 270,80 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL006

Listwa oświetleniowa Mardom QL006
Listwa oświetleniowa Mardom QL006

Listwa oświetleniowa Mardom QL006

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 pozwoli na wprowadzenie nietuzinkowych zmian w aranżacji przy niskich nakładach finansowych. Produkt ten będzie idealnym modelem do wykorzystania jako granica pomiędzy ściennymi wykończeniami. Efekt tzw. przejścia z wykorzystaniem listwy oświetleniowej Mardom QL006 nada wnętrzu elegancji i klasy.

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 do wyjątkowych aranżacji

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 to produkt, dzięki któremu każda aranżacja może stać się zarówno elegancka, jak i minimalistyczna. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystamy model o tak wyjątkowej strukturze. Listwę ścienną Mardom QL006 możemy użyć jako granicę pomiędzy ściennymi wykończeniami albo jako niezależną dekorację, która stworzy niecodzienną kompozycję dekoracyjną. Listwa oświetleniowa Mardom QL006 jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, które uzyskano dzięki wykorzystaniu trójkątnej bryły. Kształt ten podkreśla aranżację i przepięknie cieniuje. Niezwykle prezentuje się zwłaszcza w pomieszczeniach, w których światło pada z góry.

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 dostosowana do pomalowania

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 jest uniwersalnym produktem, który możemy dopasować do każdego stylu i kolorystyki wnętrza. Warto pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie jej - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Składniki w niej zawarte mogą spowodować trwałe uszkodzenia powierzchni listwy. Model Mardom QL006 jest zaprojektowany tak, że niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne.

Listwa oświetleniowa Mardom QL006: odporność ponad wszystko

Listwę ścienną Mardom QL006 wyróżnia ogromna odporność na oddziaływania zewnętrzne: fizyczne i mechaniczne, dzięki czemu model jest trwały i wytrzymały. Produkt ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata. Sztukateria może zostać zamontowana również w miejscach, które narażone są na zwiększoną dawkę wilgoci. Dzięki temu możemy ją zamontować zarówno w sypialni, salonie, przedpokoju, jak i w kuchni czy łazience. Listwa oświetleniowa Mardom QL006 jest nie tylko elegancka, ale i bardzo praktyczna!

Listwa oświetleniowa Mardom QL006 - prosta w montażu

Listwę ścienną Mardom QL006 najlepiej zamontować za pomocą klejów montażowych Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że listwa oświetleniowa Mardom QL006 zostanie zamontowana odpowiednio trwale, a dodatkowo stanie się odporna na oddziaływania zewnętrzne. Warto zaznaczyć, że model ten charakteryzuje się niską masą, co znacznie upraszcza proces montażu.

Cena: 60,60 zł 65,87 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL009

Listwa oświetleniowa Mardom QL009
Listwa oświetleniowa Mardom QL009

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL009 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL009 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL009 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL009 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL009 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL009 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL009 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 131,37 zł 142,79 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL010

Listwa oświetleniowa Mardom QL010
Listwa oświetleniowa Mardom QL010

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL010 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL010 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL010 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL010 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL010 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL010 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL010 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 146,35 zł 159,08 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL011

Listwa oświetleniowa Mardom QL011
Listwa oświetleniowa Mardom QL011

Listwa oświetleniowa Mardom QL011

Listwa oświetleniowa Mardom QL011 to nietuzinkowa dekoracja, idealna do nowoczesnych wnętrz. Ponadto produkt ten pomoże zamaskować wszelkie niedoskonałości i nierówności ścienne. Listwa oświetleniowa Mardom QL011 z pewnością sprawi, że aranżacja stanie się dopracowana w każdym calu.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom QL011 za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL011 najlepiej montować za pomocą kleju do listew Mardom FIX PRO. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że listwa została zainstalowana odpowiednio trwale. Listwa oświetleniowa Mardom QL011 charakteryzuje się lekkością, co w dużym stopniu ułatwia samodzielny montaż.

Listwa oświetleniowa Mardom QL011 - odpornośc ponad wszystko

Listwę oświetleniową Mardom QL011 wyróżnia wyjątkowa trwałość i odpornośc na oddziaływania zewnętrzne. Ponadto listwa Mardom QL011 jest odporna na wilgoć, dzięki czemu możemy zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Materiały, z których została wykonana sztukateria, gwarantują najwyższą jakość. Wybierając listwę oświetleniową Mardom QL011 możemy mieć pewność, że jest to inwestycja na długie lata.

Cena: 178,33 zł 193,84 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL012

Listwa oświetleniowa Mardom QL012
Listwa oświetleniowa Mardom QL012

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL012 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL012 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL012 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL012 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL012 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL012 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL012 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 161,73 zł 175,79 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL013

Listwa oświetleniowa Mardom QL013
Listwa oświetleniowa Mardom QL013

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 to model o klasycznym designie, którego forma pozwala nam na dodatkowy montaż taśmy LED. Efekt ten nadaje wykończeniu aranżacji niezwykłej elegancji, idealnie współgrając z oświetleniem wnętrza.

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 na każdą kieszeń

Korzystna cena listwy oświetleniowej Mardom QL013 sprawi, że nasze wnętrze zostanie odmienione niewielkim kosztem. Warto zaznaczyć, że produkt został wykonany zarówno z mocnych, jak i lekkich materiałów, dzięki czemu przetrwa ciężkie warunki użytkowania i będzie inwestycją na lata. Listwa oświetleniowa Mardom QL013 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, które mogą wywołać zniszczenia!

Listwa oświetleniowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 to model niezwykle uniwersalny, który pasuje zarówno do małych, jaki i przestronnych wnętrz. Oświetlenie sprawi, że produkt wpasuje się idealnie w każdą aranżację salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, czy też sypialni. Listwa oświetleniowa Mardom QL013 występuje w kolorze białym, jednak dostosowana jest do naszych potrzeb, co pozwala na pomalowanie jej dowolną barwą. Warto jednak pamiętać, że może zostać pomalowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników - w innym przypadku można spowodować nieodwracalne szkody.

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 - montaż za pomocą kleju

Listwę oświetleniową Mardom QL013 najlepiej montować przy pomocy kleju montażowego Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, jesteśmy w 100% pewni, że produkt zostanie zamontowany w odpowiedni i trwały sposób.

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 - montaż taśmy LED

Listwa oświetleniowa Mardom QL013 posiada specjalną powierzchnię dostosowaną do montażu taśmy LED. WAŻNE! Pamiętaj, aby listwa oświetleniowa Mardom QL013 spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED! Montaż w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć od odtłuszczenia, wyczyszczenia i wysuszenia powierzchni. Następnie taśmę przyklejamy do listwy Mardom QL013 za pomocą dwustronnej taśmy. Warto pamiętać o zlutowaniu bądź połączeniu styków taśm z zasilaczem, a sam zasilacz z wtyczką gniazdkową. Ostatnim krokiem jest zamontowanie listwy oświetleniowej w miejscu, które wybraliśmy.

Cena: 199,06 zł 216,37 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QL017

Listwa oświetleniowa Mardom QL017
Listwa oświetleniowa Mardom QL017

Listwa oświetleniowa Mardom QL017

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 pozwoli na wprowadzenie nietuzinkowych zmian w aranżacji przy niskich nakładach finansowych. Produkt ten będzie idealnym modelem do wykorzystania jako granica pomiędzy ściennymi wykończeniami. Efekt tzw. przejścia z wykorzystaniem listwy oświetleniowej Mardom QL017 nada wnętrzu elegancji i klasy.

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 do wyjątkowych aranżacji

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 to produkt, dzięki któremu każda aranżacja może stać się zarówno elegancka, jak i minimalistyczna. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystamy model o tak wyjątkowej strukturze. Listwę ścienną Mardom QL017 możemy użyć jako granicę pomiędzy ściennymi wykończeniami albo jako niezależną dekorację, która stworzy niecodzienną kompozycję dekoracyjną. Listwa oświetleniowa Mardom QL017 jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, które uzyskano dzięki wykorzystaniu trójkątnej bryły. Kształt ten podkreśla aranżację i przepięknie cieniuje. Niezwykle prezentuje się zwłaszcza w pomieszczeniach, w których światło pada z góry.

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 dostosowana do pomalowania

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 jest uniwersalnym produktem, który możemy dopasować do każdego stylu i kolorystyki wnętrza. Warto pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie jej - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Składniki w niej zawarte mogą spowodować trwałe uszkodzenia powierzchni listwy. Model Mardom QL017 jest zaprojektowany tak, że niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne.

Listwa oświetleniowa Mardom QL017: odporność ponad wszystko

Listwę ścienną Mardom QL017 wyróżnia ogromna odporność na oddziaływania zewnętrzne: fizyczne i mechaniczne, dzięki czemu model jest trwały i wytrzymały. Produkt ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata. Sztukateria może zostać zamontowana również w miejscach, które narażone są na zwiększoną dawkę wilgoci. Dzięki temu możemy ją zamontować zarówno w sypialni, salonie, przedpokoju, jak i w kuchni czy łazience. Listwa oświetleniowa Mardom QL017 jest nie tylko elegancka, ale i bardzo praktyczna!

Listwa oświetleniowa Mardom QL017 - prosta w montażu

Listwę ścienną Mardom QL017 najlepiej zamontować za pomocą klejów montażowych Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że listwa oświetleniowa Mardom QL017 zostanie zamontowana odpowiednio trwale, a dodatkowo stanie się odporna na oddziaływania zewnętrzne. Warto zaznaczyć, że model ten charakteryzuje się niską masą, co znacznie upraszcza proces montażu.

Cena: 158,81 zł 172,62 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P
Listwa oświetleniowa Mardom QS011P

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P jest idealnym modelem dla osób, które poszukują produktów o ponadprzeciętnej trwałości. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji i z pewnością pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Ponadto listwa oświetleniowa Mardom QS011P jest zarówno niezwykle elegancka, jak i praktyczna. Idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny, a przy okazji pomoże zatuszować drobne niedoskonałości powierzchni.

Listwa oświetleniowa do wilgotnych pomieszczeń

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P została pokryta specjalną powłoką ochronną , która zabezpiecza produkt przed negatywnym działaniem wilgoci. Sprawia to, że listwa oświetleniowa Mardom QS011P nie ulega deformacji pod wpływem wody. Dzięki temu może być zamontowana nie tylko w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie czy przedpokoju, ale i w kuchni, czy nawet łazience. Listwę oświetleniową Mardom QS011P w szybki i bezproblemowy sposób można oczyścić z wszelkich zabrudzeń - do tego zabiegu wystarczy zwilżona ściereczka.

Mardom QS011P: odporność na uderzenia mechaniczne

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P jest niezwykle odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wybór tego modelu jest niezaprzeczalnie inwestycją na długie lata. Listwa oświetleniowa Mardom QS011P może zostać zamontowana w miejscach, które są narażone na bardzo intensywne użytkowanie. Nawet na czas remontu wystarczy jedynie zabezpieczyć powierzchnię, bez konieczności demontażu jej. Listwa oświetleniowa Mardom QS011P produkowany jest z tworzyw spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. Certyfikowane materiały są solidne, wytrzymałe i w 100% bezpieczne dla otoczenia. Nie posiadają w swoim składzie toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie i zdrowie.

Listwy oświetleniowe Mardom QS011P do nowoczesnych wnętrz

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P to model niezwykle uniwersalny, który doda wnętrzu unikatowego charakteru. Produkt można dostosować do osobistych potrzeb i niezależnie od otoczenia będzie prezentować się elegancko i stylowo. Listwa oświetleniowa Mardom QS011P idealnie wpasuje się zarówno w niewielkie, jak i przestronne mieszkania, nadając im wyjątkowo przytulnego i ponadczasowego klimatu. Model Mardom QS011P sprawi, że wnętrze stanie się dopracowane w każdym calu, dzięki czemu listwa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Mardom QS011P: listwa gotowa do malowania

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P została przygotowana do pomalowania - oznacza to, że szlifowanie i wygładzanie powierzchni nie jest konieczne. Ponadto nie trzeba stosować dodatkowego podkładu, który zwiększa przyczepność farby. Należy pamiętać, że listwa oświetleniowa Mardom QS011P może być malowana jedynie farbami, które nie posiadają w sobie rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będzie farba wodna bądź lateksowa - wtedy będziemy mieć pewność, że powierzchnia nie zostanie uszkodzona. To jaki kolor wybierzemy, zależy wyłącznie od naszych preferencji.

Listwa oświetleniowa w korzystnej cenie

Listwa oświetleniowa Mardom QS011P jest idealną propozycją dla osób, które pragną odmienić swoje wnętrze, mając do dyspozycji niski nakład finansowy. Jednocześnie jest to produkt wysokiej klasy, cieszący się dużą popularnością wśród specjalistów z branży wykończeniowej. Listwę oświetleniową Mardom QS011P najlepiej montować przy pomocy kleju Mardom FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom FIX EXTRA. Produkt może być montowany w miejscu, gdzie występuje szczelina dylatacyjna. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie.

Cena: 134,36 zł 146,04 zł
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwy oświetleniowe Mardom - opinie klientów

Listwy oświetleniowe Mardom to dekoracja, która cieszy się popularnością. Klienci uwielbiają jej nowoczesność ze względu na ponadprzeciętną trwałość, odporność na uszkodzenia i wodoodporność. Dodatkowo jej ledowe światło potrafi otoczyć wnętrze romantyzmem oraz wprowadzić ciekawy klimat, idealny na wieczorny seans filmowy, kolacje lub relaks w wannie. 

Montaż listew oświetleniowych Mardom 

Montaż listew oświetleniowych Mardom należy do jednych z najłatwiejszych czynności. Dzięki ich leciutkiej wadze poradzisz sobie z tym samodzielnie. Do ich zespolenia ze ścianą potrzebujesz jedynie odpowiedniego kleju oraz łączeń. Pamiętaj, aby używać spoidła rekomendowanego przez producenta, dzięki czemu będziesz dłużej cieszyć się właściwościami produktu. Do zamocowania listew użyj kleju montażowego C300, natomiast do łączeń C310.

Stylowe i eleganckie listwy oświetleniowe Mardom 

Solidne, odporne na uszkodzenia a do tego w atrakcyjnej cenie - takie są listwy oświetleniowe Mardom! Mimo lekkiej wadze ta niesamowita sztukateria cechuje się doskonałą i niepowtarzalną jakością. Powłoka, którą została pokryta chroni przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu możesz znacznie dłużej cieszyć się tą wyjątkową dekoracją. Dodatkowo możesz dowolnie zmienić barwę listwy oświetleniowej Mardom, aby jak najbardziej dopasować ją do swojego stylu. 

Gdzie montować listwy oświetleniowe Mardom?

Listwy oświetleniowe Mardom możesz zamocować pod każdym sufitem i w każdym pomieszczeniu. Ich elegancka i nowoczesna forma robi estetyczne wrażenie, wprowadzając jednocześnie magię. Sztukateria będzie doskonałym dodatkiem na ścianę nad kanapę, nad łóżko, nad biurko lub nad stół. Może zostać zamontowana na powierzchni, na której są zdjęcia czy dyplomy, oświetlając całą jej okazałość. Z powodzeniem sprawdzi się w pokoju dziecięcym - Twój maluch przestanie bać się ciemności. Co najlepsze, listwy oświetleniowe Mardom są odporne na wilgoć, więc ciekawym pomysłem będzie zamocowanie ich w łazience - klimatyczne kąpiele to coś cudownego!

Do jakiego wnętrza listwy oświetleniowe Mardom?

Listwy oświetleniowe Mardom odnajdą się absolutnie w każdym wnętrzu i oświetlą każdą chwilę Twojego życia! Sztukateria posiada powłokę wodoodporną, więc sprawdzi się nawet w miejscach narażonych na wilgoć. Ponadto listwę oświetleniową Mardom można pokryć dowolnym kolorem, dzięki czemu z łatwością wpasuje się w klasyczny salon, retro sypialnie, vintage pokój, minimalistyczną łazienkę czy skandynawską jadalnie. Wybierz funkcjonalność oraz klasę i wypróbuj listwy oświetleniowe Mardom.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium