Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Listwy Krome

Krome jest polskim producentem materiałów wykończenia wnętrz, posiadającym wieloletnie doświadczenie. Marka wychodzi z założenia, że piękne i estetyczne wnętrza wpływają na dobre samopoczucie. Dlatego tworząc sztukaterię, marka dba o każdy szczegół oraz najwyższą jakość. Listwy Krome są niezwykle funkcjonalne i uniwersalne, dzięki czemu odnajdą zastosowanie w każdej aranżacji, utrzymując swój wygląd przez długie lata. 

Oferta Krome

Krome oferuje najwyższej jakości produkty o niepowtarzalnym stylu. Listwy wykonane są z bardzo wytrzymałych tworzyw, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć. Ponadto, sztukateria Krome wyróżnia się wyjątkową lekkością, która zdecydowanie ułatwia montaż. Produkty producenta posiadają unikatowy charakter i bez wątpienia wprowadzą do wnętrza elegancję. Sztukateria Krome w prosty sposób pomoże Ci odmienić każde wnętrze. 

Co wyróżnia Krome

Marka Krome posiada ponad 20-letnie doświadczenie, co w połączeniu ze stałą modernizacją i inwestycją w nowoczesne technologie zapewnia najwyższej jakości sztukaterię. Krome wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom swoich klientów, proponuje uniwersalne produkty dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Dzięki temu, sztukateria doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018
Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P10018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P10018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P10018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P10018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P10018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P10018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P10018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P10018

Listwa przypodłogowa Krome P10018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P10018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 73,73 zł
( 1 mb = 30,72 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018
Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P12018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P12018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P12018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P12018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P12018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P12018

Listwa przypodłogowa Krome P12018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P12018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 83,79 zł
( 1 mb = 34,91 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019
Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P12019 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P12019 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12019 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P12019 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P12019 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P12019 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P12019 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P12019

Listwa przypodłogowa Krome P12019 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P12019 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 84,65 zł
( 1 mb = 35,27 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018
Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P8018 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P8018 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8018 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8018 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P8018 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P8018 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P8018 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P8018

Listwa przypodłogowa Krome P8018 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P8018 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 64,29 zł
( 1 mb = 26,79 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019
Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome P8019 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome P8019 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8019 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome P8019 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome P8019 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome P8019 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome P8019 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome P8019

Listwa przypodłogowa Krome P8019 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome P8019 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 64,50 zł
( 1 mb = 26,88 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015
Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6015 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6015 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN6015 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome PN6015

Listwa przypodłogowa Krome PN6015 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome PN6015 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 51,01 zł
( 1 mb = 21,25 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016
Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6016 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN6016 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN6016 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome PN6016

Listwa przypodłogowa Krome PN6016 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome PN6016 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 57,44 zł
( 1 mb = 23,93 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN7015

Listwa przypodłogowa Krome PN7015
Listwa przypodłogowa Krome PN7015

Listwa przypodłogowa Krome PN7015

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN7015 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN7015 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN7015 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN7015 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN7015 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome PN7015

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome PN7015 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 58,08 zł
( 1 mb = 24,20 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa przypodłogowa Krome PN8016

Listwa przypodłogowa Krome PN8016
Listwa przypodłogowa Krome PN8016

Listwa przypodłogowa Krome PN8016

Listwa przypodłogowa Krome PN8016 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać indywidualnego charakteru swoim wnętrzom. Unikatowy oraz nowoczesny kształt listwy sprawia, że znajdzie ona swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Listwa przypodłogowa Krome PN8016 jest nietuzinkowym dodatkiem, a funkcjonalność modelu pozwala również na zamontowanie jej jako listwy ściennej.

Listwa przypodłogowa Krome PN8016 dekoracja dostosowana do potrzeb

Listwa przypodłogowa Krome PN8016 została stworzona tak, aby w jak największym stopniu była dostosowana do indywidualnych potrzeb. Produkt występuje w wersji białej, dzięki czemu możemy pomalować ją na dowolny kolor. Niezależnie od tego, jaką barwę wybierzemy - wnętrze stanie się ultranowoczesne i eleganckie. Warto jednak pamiętać, że gdy zdecydujemy się na pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN8016 - farba, której użyjemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. Najlepszym wyborem będą farby silikonowe albo lateksowe. Model ten idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. A pomalowanie listwy przypodłogowej Krome PN8016 na wyrazisty kolor, pomoże wydłużyć optycznie mniejsze pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Krome PN8016 - wyjątkowa jakość

Duża dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że listwa przypodłogowa Krome PN8016 jest wyjątkowo elegancka i trwała. Wysokiej klasy tworzywa z których zostały wykonane listwy (np. polistyren wysokiej gęstości), gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Listwa przypodłogowa Krome PN8016 jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć, dzięki czemu może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. Model ten niezaprzeczalnie jest inwestycją na długie lata.

Prosty montaż listwy przypodłogowej Krome PN8016

Listwa przypodłogowa Krome PN8016 gotowa jest do samodzielnego montażu. Ponadto wyjątkowa lekkość listwy ułatwia to zadanie osobom, które dotychczas nie miały styczności z montażem listew. Listwę przypodłogową Krome PN8016 najlepiej zamontować za pomocą kleju do listew Krome NS 01. Wybierając produkty rekomendowane przez producenta, mamy pewność, że produkt zostanie zamontowany odpowiednio i trwale.

Cena: 69,65 zł
( 1 mb = 29,02 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa ścienna Krome N2614

Listwa ścienna Krome N2614
Listwa ścienna Krome N2614

Listwa ścienna Krome N2614

Listwa ścienna Krome N2614 jest wyjątkową dekoracją, która każdemu wnętrzu doda nutki elegancji i indywidualizmu. Nowoczesny kształt listwy sprawdzi się w każdym wnętrzu, a delikatna forma w subtelny sposób zamaskuje kable, nadając aranżacji szczególnego charakteru. Listwa ścienna Krome N2614 jest idealną opcją dla osób ceniących eleganckie wzornictwo.

Listwa ścienna Krome N2614 - dostosowana do potrzeb

Listwa ścienna Krome N2614 jest uniwersalnym produktem gotowym do pomalowania, dzięki czemu możemy dostosować ją do każdego stylu wnętrza. Jednak aby mieć pewność, że powierzchnia listwy nie zostanie uszkodzona, należy wybrać farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Listwa ścienna Krome N2614 jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, które urozmaici każdą aranżację. Model ten może zostać użyty jako granica pomiędzy ściennymi wykończeniami albo jako niezależna dekoracja.

Listwa ścienna Krome N2614 - łatwy i szybki montaż

Wyjątkowo lekka listwa ścienna Krome N2614 jest przygotowana do samodzielnego montażu. Aby mieć pewność, że instalacja zostanie wykonana w trwały i odpowiedni sposób, najlepiej dostosować się do zaleceń producenta i zastosować klej do listew Krome NS 01.

Listwa ścienna Krome N2614 - niezwykła odporność

Listwa ścienna Krome N2614 cechuje się wyjątkową jakością i trwałością. Wszystko to dzięki materiałom, z których została wykonana. Wykorzystane w tym celu wysokiej klasy tworzywa, gwarantują najwyższa jakość wykończenia. Ponadto listwa ścienna Krome N2614 jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć. Oznacza to, że listwa może zostać zamontowana zarówno w salonie, sypialni czy przedpokoju, jak i kuchni czy łazience.

Cena: 30,86 zł
( 1 mb = 12,86 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa ścienna Krome N3417

Listwa ścienna Krome N3417
Listwa ścienna Krome N3417

Listwa ścienna Krome N3417

Listwa ścienna Krome N3417 jest wyjątkową dekoracją, która każdemu wnętrzu doda nutki elegancji i indywidualizmu. Nowoczesny kształt listwy sprawdzi się w każdym wnętrzu, a delikatna forma w subtelny sposób zamaskuje kable, nadając aranżacji szczególnego charakteru. Listwa ścienna Krome N3417 jest idealną opcją dla osób ceniących eleganckie wzornictwo.

Listwa ścienna Krome N3417 - dostosowana do potrzeb

Listwa ścienna Krome N3417 jest uniwersalnym produktem gotowym do pomalowania, dzięki czemu możemy dostosować ją do każdego stylu wnętrza. Jednak aby mieć pewność, że powierzchnia listwy nie zostanie uszkodzona, należy wybrać farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Listwa ścienna Krome N3417 jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, które urozmaici każdą aranżację. Model ten może zostać użyty jako granica pomiędzy ściennymi wykończeniami albo jako niezależna dekoracja.

Listwa ścienna Krome N3417 - łatwy i szybki montaż

Wyjątkowo lekka listwa ścienna Krome N3417 jest przygotowana do samodzielnego montażu. Aby mieć pewność, że instalacja zostanie wykonana w trwały i odpowiedni sposób, najlepiej dostosować się do zaleceń producenta i zastosować klej do listew Krome NS 01.

Listwa ścienna Krome N3417 - niezwykła odporność

Listwa ścienna Krome N3417 cechuje się wyjątkową jakością i trwałością. Wszystko to dzięki materiałom, z których została wykonana. Wykorzystane w tym celu wysokiej klasy tworzywa, gwarantują najwyższa jakość wykończenia. Ponadto listwa ścienna Krome N3417 jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć. Oznacza to, że listwa może zostać zamontowana zarówno w salonie, sypialni czy przedpokoju, jak i kuchni czy łazience.

Cena: 41,57 zł
( 1 mb = 17,32 zł )
szt
Dodaj do schowka

Listwa ścienna Krome N6320

Listwa ścienna Krome N6320
Listwa ścienna Krome N6320

Listwa ścienna Krome N6320

Listwa ścienna Krome N6320 jest wyjątkową dekoracją, która każdemu wnętrzu doda nutki elegancji i indywidualizmu. Nowoczesny kształt listwy sprawdzi się w każdym wnętrzu, a delikatna forma w subtelny sposób zamaskuje kable, nadając aranżacji szczególnego charakteru. Listwa ścienna Krome N6320 jest idealną opcją dla osób ceniących eleganckie wzornictwo.

Listwa ścienna Krome N6320 - dostosowana do potrzeb

Listwa ścienna Krome N6320 jest uniwersalnym produktem gotowym do pomalowania, dzięki czemu możemy dostosować ją do każdego stylu wnętrza. Jednak aby mieć pewność, że powierzchnia listwy nie zostanie uszkodzona, należy wybrać farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Listwa ścienna Krome N6320 jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, które urozmaici każdą aranżację. Model ten może zostać użyty jako granica pomiędzy ściennymi wykończeniami albo jako niezależna dekoracja.

Listwa ścienna Krome N6320 - łatwy i szybki montaż

Wyjątkowo lekka listwa ścienna Krome N6320 jest przygotowana do samodzielnego montażu. Aby mieć pewność, że instalacja zostanie wykonana w trwały i odpowiedni sposób, najlepiej dostosować się do zaleceń producenta i zastosować klej do listew Krome NS 01.

Listwa ścienna Krome N6320 - niezwykła odporność

Listwa ścienna Krome N6320 cechuje się wyjątkową jakością i trwałością. Wszystko to dzięki materiałom, z których została wykonana. Wykorzystane w tym celu wysokiej klasy tworzywa, gwarantują najwyższa jakość wykończenia. Ponadto listwa ścienna Krome N6320 jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć. Oznacza to, że listwa może zostać zamontowana zarówno w salonie, sypialni czy przedpokoju, jak i kuchni czy łazience.

Cena: 55,93 zł
( 1 mb = 23,30 zł )
szt
Dodaj do schowka
⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]