Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Listwy Exterior

Listwy Exterior łączą w sobie funkcjonalność i elegancję oraz pozwalają wykończyć każde wnętrze w luksusowym, fenomenalnym stylu. Wysoka jakość produktów oraz odporność na uszkodzenia sprawiają, że sztukateria Exterior będzie inwestycją na długie lata. Nie tylko sprawi, że wnętrze będzie dopracowane każdym calu, ale i pomoże ukryć wszelkie niedoskonałości, pęknięcia, nierówności czy przewody. Listwy Exterior podbijają serca dekoratorów oraz miłośników pięknych wnętrz, a ich nowoczesna forma wpływa na estetykę każdego pomieszczenia. Jeśli więc cenisz elegancję i piękno we wnętrzu, sztukateria Exterior jest wprost stworzona dla Ciebie! 

Listwy dekoracyjne Exterior - o firmie

Exterior to sztukateria tworzona z pasją od wielu lat. Marka skupia się zarówno na listwach dekoracyjnych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, produkowanych z najwyższej jakości materiałów. Zgodnie ze sztuką tworzenia i modelowania “wallscaping” zmieniają płaską powierzchnię ściany w niezwykle głęboką przestrzeń. Marka Exterior podążając za nowymi trendami architektonicznymi stworzyła miejsce, w którym każdy może odnaleźć asortyment o różnorodnym wzornictwie. Począwszy od ponadczasowej prostoty i minimalizmu, do wyszukanego, ozdobnego stylu. 

Co wyróżnia sztukaterię Exterior? 

Exterior wyróżnia się ofertą listew dekoracyjnych wewnętrznych przysufitowych, które w najpiękniejszy sposób ozdobią sufity i karnisze każdego wnętrza. Stworzone ze styroduru XPS, są lekkie i łatwe w samodzielnym montażu. Mogą posłużyć do ukrycia pęknięć, nierówności i innych niedoskonałości ściennych, jednocześnie wprowadzając elegancki efekt wykończeniowy. Sztukateria Exterior z powodzeniem może zostać zamontowana w każdym wnętrzu, bez zaburzania jego spójności. 

Sztukateria Exterior - do jakiego wnętrza? 

Sztukateria Exterior sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu. Pomoże dopełnić aranżację i sprawi, że pomieszczenie będzie dopracowane w każdym, najmniejszym calu. Różnorodne listwy dekoracyjne Exterior w najpiękniejszy sposób ozdobią więc sufity i karnisze Twojego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu jest zaaranżowane. Co więcej, listwy dekoracyjne Exterior przygotowane są do samodzielnego pomalowania. Po uprzednim zagruntowaniu, można je pomalować dowolną farbą ścienną bez rozpuszczalników. 

Oferta Exterior - listwy dekoracyjne 

Listwy sufitowe Exterior

Listwy przysufitowe Exterior cieszą się niezwykle wysoką popularnością, a ich wyjątkowy charakter wpływa pozytywnie na postrzeganie całej aranżacji. Idealnie zakrywają pęknięcia ścian, nierówności, a nawet przewody elektryczne, które z powodzeniem możemy poprowadzić pod listwą. Różnorodna oferta sprawia, że wśród listw sufitowych Exterior z pewnością znajdziemy model, który wspaniale odnajdzie się w naszym wnętrzu. 

Listwy oświetleniowe Exterior

Listwy oświetleniowe Exterior urozmaicą każde wnętrze. W połączeniu z taśmą LED są w stanie stworzyć niezwykle elegancką i nowoczesną przestrzeń, która może obyć się bez lampy lub żyrandola. Listwy oświetleniowe Exterior wprowadzą wyjątkowy klimat do każdego pomieszczenia - salonu, sypialni, pokoiku dziecięcego, przedpokoju, a nawet do kuchni czy łazienki, dodając im zmysłowości i elegancji. 

Listwy karniszowe Exterior

Listwy karniszowe Exterior zostały stworzone z myślą o estetycznym zakryciu karnisza, na którym zawieszone są firany i zasłony. W doskonały sposób zakryją również wszelkie niedoskonałości i pęknięcia ścienne, jednocześnie wprowadzając elegancki efekt do każdego pomieszczenia.  Listwy karniszowe Exterior to funkcjonalny dodatek, dzięki któremu dopełnimy swoje wnętrze, zachowując jednocześnie jego harmonijny styl.

Listwy maskujące Exterior

Listwy maskujące Exterior mają jedno główne zadanie - w estetyczny sposób ukryć wszelkie kable czy rury, które znajdują się na przestrzeni podsufitowej. Oprócz tego w doskonały sposób zakryją również wszelkie niedoskonałości, dodając elegancji każdej aranżacji. Listwy maskujące Exterior są funkcjonalnym, nowoczesnym dodatkiem, który sprawi, że wnętrze będzie dopracowane w nawet  najmniejszym szczególe.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]