Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Karnisze i maskownice Creativa

Maskownica karnisza Creativa ma za zadanie w estetyczny sposób ukryć listwę karniszową, na której zawieszane są firany i zasłony. W doskonały sposób zakryje również wszelkie niedoskonałości i pęknięcia, jakie powstały na ścianie. Karnisze i maskownice Creativa to nowoczesny i funkcjonalny dodatek, dzięki któremu dopełnisz swoje wnętrze, zachowując jednocześnie jego harmonijny styl. Możliwość pomalowania sztukaterii na dowolny kolor sprawia, że dopasujesz ją, do czego tylko Ci się zamarzy - niebieskiego dywanu, olchowych mebli, jasnej podłogi, a nawet żółtych obić kanapy!

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Maskownica karnisza - opinie klientów

Wśród klientów, którzy zdecydowali się na zakup maskownic Creativa, królują same pozytywne opinie! Dzięki niesamowitej trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne oraz wilgoć, sztukateria Creativa jest inwestycją na długie lata. Dodatkowo powłoka podkładowa daje możliwość dopasowania dekoracji do wnętrza poprzez pomalowanie jej na dowolny kolor, idealnie pasujący do naszych aranżacji. Wszystko to sprawia, że maskownica karnisza Creative to doskonały wybór!

Maskownica karnisza - montaż

Jeśli zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z montażem dekoracji samodzielnie - nie musisz się martwić! Maskownica karnisza mimo tego, że została stworzona z masywnego poliuretanu jest lekka, a całość zamocujesz zupełnie sam. Do montażu potrzebny będzie Ci jedynie klej, który przytwierdzi sztukaterię do sufitu na długie lata oraz łączenia. Polecane jest, aby używać spoidła rekomendowanego przez producenta, aby móc cieszyć się w pełni właściwościami produktu. Do przymocowania maskownicy karnisza Creativa użyj kleju montażowego C300, natomiast do łączeń kleju C310.

Gdzie montować maskownice karnisza?

Maskownice karnisza należy zamontować przed listwą karniszową, tak aby panel w pełni zasłonił szynę. Pamiętaj, aby zamocować sztukaterię w odpowiedniej odległości od karnisza, tak żeby przesuwanie zasłon i firan odbywało się bezproblemowo. Zbyt bliski montaż spowoduje “zaczepianie” tekstyliów o maskownice lub ich blokowanie, co znacząco utrudni korzystanie z dekoracji.

Stylowe i eleganckie maskownice karnisza

Karnisze i maskownice Creativa charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym stylem. Potrafią nie tylko w doskonały sposób dopełnić wnętrze, ale również podkreślić jego atrakcyjny design. Dzięki nim w sposób pełen klasy i estetyki zasłonisz metalowe, nieatrakcyjne szyny, a dodatkowo ukryjesz wszelkie nierówności i inne niedoskonałości ścian. Maskownice karniszy to niesamowity hit dekoracyjny!

Maskownice karnisza - do jakiego wnętrza?

Maskownica karnisza Creativa jest uniwersalną dekoracją, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dzięki powłoce podkładowej, która umożliwia zmianę jej koloru, możesz dopasować tę sztukaterię pod indywidualną aranżację. Jeśli Twoje wnętrze urządzone jest w stylu skandynawskim, sięgnij po farbę imitującą drewno, natomiast jeśli w pomieszczeniu króluje klasa - zostaw ją w białym kolorze.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium