Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety Wallquest 3D

Firma Wallquest jest znana wśród osób, które do zakupu tapet nie podchodzą ogólnikowo. Ten amerykański producent swoją kolekcją 3D zrobił kolejny krok ku temu, aby o tapetach nie mówić już jako o zwykłych płatach papieru pokrywających nasze ściany, ale jako o nowoczesnym sposobie na aranżację wnętrz swoich mieszkań. Teraz umożliwiającą przedstawienie trójwymiarowego efektu. Poprzez tapety Wallquest 3D możemy naszym pomieszczeniom nadać nowego wymiaru. Co daje nam takie rozwiązanie? Wizualizacja trójwymiarowa ma to do siebie, że potrafi oszukać nasz zmysł wzroku i przedstawić znajdujący się przed nami obraz w trójwymiarze, co sprawia, że czujemy się jego integralną częścią. Zastosowana tutaj gra świateł w połączeniu z geometrycznymi kształtami mylą nasze zmysły, "wprawiając" pomieszczenie w ruch.

Tapety 3D - kolekcja Wallquest 

Przy tapetach Wallquest 3D na pewno na uwagę zasługuje ich szerokie spektrum wyboru. Nie każdemu mogą bowiem odpowiadać geometryczne kształty tworzące abstrakcję. Coś dla siebie znajdą także pośród nich ci, którzy cenią sobie naturalizm i prostotę. Tę mamy tu w ujęciu "3D", co swoje odzwierciedlenie ma w otaczających nas deskach, balach, murach, kamieniach, a nawet śrubach. Z pewnością wizualizacja z wykorzystaniem tapet 3D Wallquest, to coś, co w ujęciu statystycznym naszych wnętrz zmieni bardzo wiele. Od teraz staną się one o wiele bardziej "dynamiczne".

Struktura na pierwszym miejscu - tapety 3D Wallquest

Fototapety i tapety 3D to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz. Tak nietuzinkowa dekoracja wprowadzi oryginalny charakter do wnętrza i doda mu designerskiego sznytu, ale nie tylko! Wnętrza, w których królują tapety 3D, wyróżniają się luksusowym zacięciem i wyrafinowaną elegancją. Nic przecież nie przyciąga wzroku i nie wyróżni wnętrza tak, jak tapeta, której geometryczne kształty tworzą abstrakcję i trójwymiarowe efekty. 

Tapety 3D Wallquest - do jakich wnętrz? 

Przede wszystkim jest to efektowny design idealny do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Dzięki tapetom 3D  możemy załamywać rzeczywistość i czas, otaczając się nieograniczoną przestrzenią. Dekoracje sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach salonów, sypialni i kuchni, utrzymanych w subtelnej kolorystyce. Ważne, aby całość nie przytłoczyła pomieszczenia! Sama tapeta 3D Wallquest stanie się najważniejszą dekoracją i ozdobą aranżacji. Warto więc, aby reszta dodatków była utrzymana w stylu współczesnego minimalizmu. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]