loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Dziecięce ekskluzywne tapety dekoracyjne Karlie Klum

Nudny pokój Twojego dziecka wymaga totalnej zmiany wystroju? Mamy coś co spowoduje, że zakochacie się po uszy w skandynawskim designie inspirowanym dziecięcymi rysunkami. Wyjątkowe dziecięce ekskluzywne tapety dekoracyjne Karlie Klum.

Przyjaciele z gór i lasów w pokoju Twojego dziecka – tapety dekoracyjne Karlie Klum

Przyjaciele Twojego dziecka – prosto z lasu i gór. Przybyli, aby sprawiać milusińskim radość. Przyjemne barwne postacie jak wyjęte z pięknych dziecięcych rysunków. Skaczą, biegają, robią dużo hałasu i wywołują uśmiech na ustach małych dzieci. Tapety dekoracyjne Karlie Klum sprawdzą się również w pokojach nastolatków, którzy uwielbiają inspirującą kolorystykę i nie wstydzą się brać udziału w tym zwierzęcym przedstawieniu. Jeśli wyrośli, możecie wówczas wybrać tapety ścienne w przepiękne geometryczne kształty. Tapety dekoracyjne Karlie Klum – inspirują dzieci, młodzież i dorosłych.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.


W przypadku braku produktu w ofercie sklepu, prosimy o kontakt mailowy: sklep@tapetujemy.pl lub telefoniczny: tel. 71 321 0 321