loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Czym są fototapety?

Fototapety to wzory produkowane na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Ty podajesz nam wymiary ściany, a my dostosujemy daną grafikę do Twojego wnętrza. W zależności od potrzeb, przygotowaliśmy dziesiątki tysięcy gotowych wzorów fototapet. To dzięki nim możesz optycznie powiększyć swoje wnętrze lub nadać przytulnego charakteru. Daj się ponieść wyobraźni i sprawdź jak łatwo można całkowicie odmienić cztery kąty.

 

 

Jakie są rodzaje fototapet?

 

Fototapety Flizelinowe

Charakteryzują się przede wszystkim łatwością montażu i niską ceną.

 

Fotoapety winylowe na flizelinie

To gwarancja zwiększonej wytrzymałości materiału. Podłoże flizelinowe zapewnia łatwą aplikację a wierzchnia warstwa winylu zabepiecza przed użytkowaniem i zabrudzeniami.

 

Fototapety winylowe na siatce bawełnianej

W trosce o obiekty o wysokim natężeniu użytkowania (hotele, placówki medyczne, restauracje) przygotowaliśmy ekstremalnie wytrzymałe fototpaety obiektowe. Wierzchnia warstwa winylu o wysokiej gramaturze doskonale zabezpiecza ścianę przed użytkowaniem i zabrudzeniami, podłoże tekstylne zapobiega mikropęknięcią.

 

Fototapety WET

Innowacyjne rozwiązanie tworzone na bazie włókna szklanego, które po impregnacji możemy stosować w strefach mokrych, m.in. bezpośrednio pod prysznicem.

 

 

W naszej ofercie znajdziesz fototapety takich marek jak: Rebel Walls, Wall & Deco, Eco, Boras Tapeter, Mr. Perswall, London Art.

 

Nie znalazłeś żadnego wzoru, który spełniałby Twoje oczekiwania? Nie ma problemu! Współpracujemy z kilkoma wiodącymi serwisami, które w swoich bazach liczą setki tysięcy grafik. Daj nam znać czego poszukujesz, a my wykonamy dla Ciebie fototapetę, pozyskując całkowicie bezpłatnie interesujące zdjęcie lub grafikę.

  • Inkiostro Bianco
  • Mr. Perswall
  • Rebel Walls
  • Smart Deco
  • Wall & Deco
  • Wallpepper