loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Firma Wallquest powinna być dobrze znana każdemu, kto do zakupu tapet nie podchodzi w sposób ogólnikowy, nie zwracając uwagi na ich cenę, a jedynie sugerując się jakością Ten amerykański producent swoją kolekcją 3D zdobił kolejny krok ku temu, aby o tapetach nie mówić już jako o zwykłych płatach papieru pokrywających nasze ściany, ale jako i nowoczesnym sposobie na aranżację wnętrz swoich mieszkań. Teraz umożliwiającą przedstawienie trójwymiarowego efektu. Poprzez tapety Wallquest 3D możemy naszym pomieszczeniom nadać nowego wymiaru. Co daje nam takie rozwiązanie?

Daj się oszukać

Wizualizacja trójwymiarowa ma to do siebie, że potrafi oszukać nasz zmysł wzroku i przedstawić znajdujący się przed nami obraz w trójwymiarze, co sprawia, że czujemy się jego integralną częścią. Zastosowana tutaj gra świateł w połączeniu z geometrycznymi kształtami mylą nasze zmysły, "wprawiając" pomieszczenie w ruch.

Przede wszystkim jest to efektowny design idealny do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Dzięki nim możemy załamywać rzeczywistość i czas otaczając się nieograniczoną przestrzenią.

Blachy, śruby, perły, a może kamienie?

Przy tapetach Wallquest 3D na pewno na uwagę zasługuje ich szerokie spectrum wyboru. Nie każdemu mogą bowiem odpowiadać geometryczne kształty tworzące abstrakcję. Coś dla siebie znajdą także pośród nich ci, którzy cenią sobie naturalizm i prostotę. Tę mamy tu w ujęciu "3D", co swoje odzwierciedlenie ma w otaczających nas deskach, balach, murach, kamieniach, a nawet śrubach. Z pewnością wizualizacja z wykorzystaniem tapet 3D Wallquest, to coś, co w ujęciu statystycznym naszych wnętrz zmieni bardzo wiele. Od teraz staną się one o wiele bardziej "dynamiczne".

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 72
ukryj filtrowanie produktów