loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Marinistyczny design z tapetami dekoracyjnymi Eijffinger Atlantic

Z czym kojarzy Ci się marinistyczny design? Z morzem, oceanem, dalekimi wyprawami na statku, kutrze, z połowem ryb, portami, przystojnymi marynarzami? Prawidłowo. Nie trzeba jednak wcale interesować się morską tematyką, aby stworzyć luksusowe pomieszczenie w marynistycznym stylu.

Eijffinger Atlantic – marynistyczne wzory na tapetach dekoracyjnych

Design zainspirowany marynistycznym stylem zyskuje coraz większą aprobatę osób, które uwielbiają gustowne i luksusowe pomieszczenia. Docenia się jego łagodny, bezpretensjonalny charakter. Dodatkowym atutem jest z pewnością łatwość aranżacji. Firma Eijffinger wyszła naprzeciw oczekiwaniom projektantów i domatorów. W ich ofercie pojawiła się kolekcja ekskluzywnych tapet dekoracyjnych Eijffinger Atlantic.

Jeśli masz ochotę na dawkę morskiej bryzy w Twoich pomieszczeniach – ta kolekcja jest dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystko co kojarzy nam się ze słonecznymi wakacjami nad morzem: piasek, muszelki i homary. Ekskluzywne tapety dekoracyjne Eijffinger Atlantic to połączenie kolorów błękitu. Kojarzy się to bezpośrednio z bezkresem oceanu. Klasyczne pasy przywodzą na myśl piękno marynarskiego fachu. Można jednak również odnaleźć elementy portowego wystroju, napisy i bordery.

Kolekcja Eijffinger Atlantic idealnie sprawdzi się w gabinecie, salonie czy korytarzu.  

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 93
ukryj filtrowanie produktów