loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Produkty
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety Boras Tapeter – szwedzki design o wieloletniej tradycji

Szwedzki design zyskuje na popularności. W wielu pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych można zauważyć wystrój wnętrz w szwedzkim duchu. Jedną z najstarszych marek zajmujących się wystrojem ścian jest firma Boras Tapeter (Boråstapeter).

Tapety skandynawskie z wieloletnią tradycją

Co tu dużo mówić. Tapety Boras Tapeter są znane na całym całym świecie. Firma jest najstarszą szwedzką marką zajmującą się okleinami ściennymi. Od lat tworzy zarówno klasyczne i ponadczasowe wzory. Tapety Boras Tapeter wyróżniają się tym, że bardzo często kreują designerskie mody. Od skandynawskich tapet ściennych innych marek wyróżnia je stonowana kolorystyka i użycie materiałów, które pasują do gustownych pomieszczeń dla dorosłych, jak i ich pociech.

Skandynawskie tapety dla dorosłych i dzieci

Dziecięcy pokój marzeń. Dobrze wiemy, jak powinien wyglądać prawdziwy pokój dziecięcy. Każdy z nas będąc dzieckiem chciał mieć swój własny pokój, w którym mógłby przebywać cały czas, bez chwili znudzenia. To pomieszczenie, w którym można się bawić, marzyć i spać. Z myślą o najmłodszych marka Boras Tapeter wypuściła kolekcję tapet skandynawskich Lilleby Kids.

Tapety Boras Tapeter Lilleby Kids to specjalna, bajeczna kolekcja. Zastosowano tutaj wzory, które pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność dziecka.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 55
ukryj filtrowanie produktów